Tak ako má šport svoje nepísané pravidlá, tak aj vzťahy majú rokmi overené zásady, ktoré je dobré dodržiavať. Súčasťou týchto tichých zákonov sú aj cenné poznatky o tom, ktoré veci by ste ženám nikdy nemali spomínať, alebo sa na ne pýtať.

Hoci by sa dalo v tejto otázke spísať skutočne mnoho tém, na ktoré sú ženy pri komunikácii s mužmi citlivé, vypichneme len osem naozaj tých najtragickejších – vyvarujte sa im!

1. S koľkými mužmi si už spala?

Tak ako ona sa nikdy nesmie pýtať, koľko žien pred ňou ste mal, tak ani vy sa nesmiete pýtať, s koľkými mužmi už spala. Prečo sa to nesmiete pýtať? Jednak preto, že to nie je dôležité (alebo nemalo by byť) a jednak preto, že žiadna odpoveď nebude vyhovujúca (a zrejme ani pravdivá). Ak vás to však predsa len zaujíma, skúste sa to radšej spýtať takto:,,Máš za sebou veľa dlhodobých vzťahov?” Pri zisťovaní odpovedí (čísiel) na túto otázku je vždy lepšie zahrať to na vzťahy ako na intimitu (čiže nie s koľkými spala, ale s koľkými randila dlhšie ako trebárs dva mesiace).

na toto sa svoje kočky nikdy nepýtaj

2. Nepôjdeme ku mne?

Noc je v plnom prúdenie, randenie sa vyvíja celkom sľubne, tak to nepokazte vyššie uvedenou otázkou. Jasné, že chcete, aby skončila opäť v vašej posteli, lenže povedať jej to takto je jasný dôkaz toho, že sa chcete na ňu vrhnúť hneď ako sa zatvoria dvere. A ženy to radi trochu inak. Lepšie bude spýtať sa:,,Táto noc by sa nemala skončiť tu!” Funguje to vraj preto, lebo ženy sú ješitné a potrebujú ten pocit, že návrh ísť k vám domov vzišiel z jej hlavy, čo pôsobí trochu viac romantickejšie.

3. Mala by si sa stretnúť s mojou rodinou.

Toto je obrovský krok a netreba sa v ňom unáhliť. Pre ženu je stretnutie s vašou rodinou naozaj stresujúce a takéto neuvážené a nepremyslené zoznámenie môže mať katastrofálne následky. V žiadnom prípade to nerobte preto, že vás vaša rodina žiada, aby ste im predstavil svoje dievča. Ak chcete, aby sa stretla s vašou rodinou, musíte mať k tomu správne dôvody a potom sa jej môžete spýtať:,,Chcela by si sa stretnúť s mojou rodinou?” Nezabúdajte, že vy ste možno pripravený predstaviť ju svojmu rodinnému klanu, ale ona nemusí mať ten istý pocit.

neppýzaj sa ženy s koľkými spala

4. Bolo to dobré?

Otázky takého typu v žiadnom prípade nevyslovujte:,,Aké to bolo? Si spokojná? Bol som dobrý? Páčilo sa ti to?” Je to taká istá zlá otázka ako keď sa spýtate, s koľkými pre vami spala. A aj tak by ti nepovedala pravdu. Zahrala by to akože ste bol fajn a podobne. Ak predsa len chcete začať túto tému, skúste jej povedať:,,Bola si skvelá!” Snáď sa dočkáte rovnakého zhodnotenia.

5. V tomto vyzeráš hrozne!

Čo sa týka výzoru nežných polovičiek, tu treba byť na pozore. Ak sa vám práve nepáči to, čo má vaša kočka oblečené alebo ako vyzerá, musíte svoj názor trochu obaliť. Čiže namiesto vety:,,V tomto vyzeráš zle,” skúste radšej niečo ako:,,táto farba nepasuje k tvojím očiam alebo tento strih nezvýrazňuje tvoje nohy.”

6. Nepribrala si trošku?

Tak táto otázka by z vašich úst nemala zaznieť nikdy! Lenže, čo ak vaša kočka naozaj zlenivela a začala sa zaobľovať, tam kde to u nej nie je potrebné? Musíte byť aktívny a do aktivity zapojiť aj ju, samozrejme, najlepšie sú cviky jeden na druhom v posteli, ale dá sa to aj behaním, turistikou či náročnejšími prechádzkami.

7. Nemám rád tvojich priateľov!

Ak ich naozaj nemáš rád, tak jej to takto nehovor. Najlepšie je nájsť si svojich nových spoločných priateľov, čiže namiesto vety hore použi radšej:,,Mali by sme si nájsť nových priateľov.”

8. S mojou “ex” sme robili v posteli toto. Skúsime to aj my spolu?

Fatálna chyba. Každý má rád svoje fetiše a nerád sa ich vzdáva. Ale len naozajstný blbec to svojej novej kočke odprezentuje takto. Ona vie, že všetko, čo máte rád pochádza zo vzťahov, ktoré ste mal pred ňou, no určite to nechce počuť takto na rovinu. Čo takto ukázať jej to na obrázku alebo vo videu alebo jej to navrhnúť, akože ste to niekde počul či videl.

Malá rada na záver

Nikdy neverte radám o ženách od žien! Prečo? Lebo vraj zakaždým hovoria veci inak tak, aby pasovali na ich momentálnu náladu a situáciu :).

Zdroj: Askmen  Foto: Pixabay, Instagram