Svetoznámy denník Daily Mail priniesol (možno) revolučnú správu o dosiahnutí ženského orgazmu a o tom na veľkosti čoho vlastne pri dosiahnutí ženského vyvrcholenia skutočne záleží. 

Denník Daily Mail priniesol najnovšiu správu, ktorú zverejnili vedci z Journal of Sexual Medicine a tí v nej uvádzajú, že na dosiahnutie ženského orgazmu má najväčší vplyv veľkosť… ženského klitorisu.

Vedci z Journal of Sexual Medicine testovali dosahovanie orgazmu na ženách okolo tridsiatky a prišli k jedinečnému záveru. Nielenže ženy s menším klitorisom majú problém s dosiahnutím orgazmu, ale taktiež ženy, ktorých klitoris je vzdialenejší od vagíny. Podľa ich tvrdenia práve tento fakt zohrával najväčšiu rolu v tom, či daná žena dosiahla alebo nedosiahla vyvrcholenie. Čím bližšie je klitoris k vagíne, tým viac to ženu dráždi a tým rýchlejšie dosiahne vrchol.

Celý výskum viedla Susan Oakley, ktorá dokonca tvrdí, že žiadny bod G neexistuje a všetko závisí len od klitorisu. Okrem iného tiež uvádza, že mužovi by na uspokojenie ženy stačil aj trojcentimetrový penis…

Teraz už aspoň vieme, na ktorú časť tela sa máme sústrediť pri najbližšom maznaní s partnerkou 😛