Filmy pre dospelých tu vždy boli aj budú a nikto z nás na tom ani nechce nič meniť. Veď každý (občas) rád nazrie do postele inej dvojice, ktorá si to práve rozdáva, a tí, ktorí tvrdia, že nie, klamú! No zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo všetko stojí za pozadím natáčania šteklivých videí? Neuveríte, koľko zaujímavých faktov súvisiacich s týmto biznisom hýbe svetom. My vám prinášame zopár z nich, o ktorých ste zrejme vôbec netušili!

Každé piate vyhľadávanie na smartfónoch sa týka péčka

Fúúú! Tak to je silná káva. Zdá sa, že pre mnohých z nás by bol život bez inteligentných mobilných telefónov poriadna záťaž, veď ako by sme si pozreli svoje obľúbené videá kdekoľvek a kedykoľvek?

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Až 10 percent ľudí sledújúcich péčko priznáva závislosť

Toto číslo možno na prvý pohľad nie je príliš vysoké, ale aj tak… Áno, závislosť nemusí byť len na alkohole či cigaretách – čoraz viac ľudí (z väčšej časti mužov) sa priznáva, že sledovanie po*novideí vyhľadávajú každý deň a jednoducho ich k svojmu životu potrebujú.

Herečky najviac zarábajú za se* s dvoma mužmi

Taxa za jedno natáčanie sa pohybuje od 800 do 4000 dolárov, pričom najnižšiu čiastku dostanú baby za lesbickú scénu. Naopak, ak si radodajnú slečnu podajú dvaja chlapi naraz, na účet jej spadne celkom pekná sumička, a to 4000 dolárov. Približne 1200 dolárov potom dostane za uspokojovanie zozadu a za klasickú pichačku s jedným vtákom si odnesie o cca dve stovky menej.

zaujímavosti zo sveta péčka

Nedeľa je sviatkom všetkých závislákov

Koniec týždňa patrí k dňom, kedy sledujeme péčko najviac. Nuž, niekto ide do kostola a niekto si radšej pri pohľade na užívajucu si dvojicu dobre vymastí.

S gumou či bez?

Pozerať sa na chlapa, ktorý si práve navlieka kondóm na svoj stožiar, pôsobí skôr rušivo. No vedeli ste, že v roku 2012 schválili v Kalifornii zákon, podľa ktorého musia herci vo filmoch vždy používať ochranu?

Profesia, v ktorej majú ženy navrch

Na pracovnom trhu sa v poslednej dobe čoraz častejšie riešia rozdielne platové podmienky pre mužov a ženy, pričom práve nežnejšie pohlavie zarába menej – to však neplatí pre po*nopriemysel! Priemerný ročný plat herečky pracujúcej v tejto brandži sa pohybuje od 100 do 250 tisíc dolárov. Chlapi sú v tomto prípade v porovnaní so svojimi kolegyňami poriadne podhodnotení – za svoj výkon v posteli zinkasujú len smiešnych 40 tisíc!

Zdroj: ManMagazin.sk