Kým počas víkendu Slovensko žilo odovzdávaním televíznych cien OTO a historicky najväčším výpadkom sociálnych sietí, v pondelok sa témou číslo 1, aspoň čo sa týka nášho šoubiznisu, stala Adela Vinczeová. Tá totiž dostala nečakanú stopku v SND!

Adela Vinczeová patrí už dlhé roky medzi najobľúbenejšie slovenské moderátorky. Niektorí ju poznajú z TV obrazoviek, iní ešte z čias moderovanai vo Fun Rádiu so Sajfom. Mnohí z vás možno ale nevedia, že Adela už 6 rokov pracuje na vlastnej talkšou s názvom Trochu inak, ktorá sa natáča v priestoroch Slovenského národného divadla.

V rámci tejto šou si už pozvala mnohé známe tváre slovenskej kultúrnej scény, ako napríklad Michal Kubovčík, Rytmus, či nedávno porotca a spevák Pavol Habera. Trochu inak vzniklo už v roku 2013 a niektoré časti možno nájsť na YouTube, inak prebiehalo vysielanie na obrazovkách televízie TA3, neskôr na Dvojke.

Táto šou sa tešila veľkej obľube a natáčala sa vždy v pondelok, čo však teraz vedenie SND Adele Vinczeovej a jej tímu zatrhlo. Pre portál Čas. sk vedenie SND uviedlo, že do konca aktuálnej divadelnej sezóny už natáčanie Trochu inak možné nie je, ale hovorkyňa divadla Izabela Pažítková na záver dodala, že verí, že v budúcnosti nájdu opäť spoločné riešenie.

O tom, že Adela Vinczeová s takýmto náhlym vyhadzovom určite nerátala, svedčí aj jej vyjadrenie pre web Čas.sk, pre ktorý vyhlásila: „Za roky skúseností v SND sa nestalo, aby sa v pondelky bežne skúšalo. Hádam len výnimočne. Aj herci, aj zamestnanci majú vtedy voľno. Máme informáciu, že by sa technicky dalo aj teraz robiť Trochu inak počas niektorých pondelkov.“

Trochu inak: Rytmus

Trochu inak: Paľo Habera

Trochu inak: Michal Kubovčík

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook | Video: YouTube