Klobúky sú vhodné na doplnenie vášho jesenného outfitu. Zachránia vás aj v  nepriaznivom daždivom počasí.  Rokmi prešli klobúky veľmi širokým vývojom, čo sa týka ich tvaru až do dnešnej podoby.  Nosia sa klobúky vo všetkých zemitých farbách. Ako sami vidíme, existuje veľká rôznorodosť kombinácií s oblečením. Jednoduché rifle alebo štýlové sako, tenisky či mokasíny, to všetko môžete skombinovať.

Keď sa pozrieťe na prvý outfit, možno vám príde veľmi výrazný. Ružové nohavice si oblečie naozaj máloktorý chlap. Pri tomto mužovi mi to ale sedí! Nohavice vyzerajú kvalitne, elegantne a až extravagantne. Výrazné lakovky sú skvelá voľba, ktorá len extravaganciu u tohto muža potvrdzuje. Košeľa so vzorom, plus jednoduchá čierna bunda a doplnky.

Druhý outfit už nie je taký extravagantný, ale má sakra štýl! Tričko Say cheese si musí hneď každý všimnúť pretože nemá chybu. Denimové roztrhané rifle sú super. Vyššie topánky so šnurovaným sú skvelou voľbou k týmto skráteným rifliam. Slnečné zrkadlovky, ktoré sú momentálne na svojom výslní, sa hodia naozaj ku všetkému. Uznajte sami.

Tretí outfit sa dá nazvať ako jednoduchý elegantný štýl. Sako v krásnej hnedej farbe zladené s mokasínami. Jemne vytŕčajúca biela vreckovka zladená s jednoduchým bielym tričkom. Na koniec tu máme klobúk, ktorý len spestril celý outfit.

Opäť do očí bijúce nohavice s kvetinkovým vzorom, ktorý je tento rok veľmi populárny. Košeľa má príjemný vzhľad vďaka tomu, že dotvára akoby jednu líniu s nohavicami, čo veľmi dobre ladí. Vesta tento outfit trošku bije a celkovo by som ju možno vynechala.