To, že vy ste spokojný vo vašom vzťahu, ešte neznamená, že to je rovnako aj s vašou ženou. Nenechajte zo seba robiť paroháča a rovno odhaľte možné náznaky toho, že niečo nie je v poriadku!

Podľa expertov existuje viacero varovných znakov, ktoré vám naznačia, že vo vašom vzťahu rozhodne nie je niečo v poriadku. Ak ste spozorovali týchto 9 varovných signálov, mali by ste sa mať na pozore. Vedci ich definujú ako dôkazy nevery. Takže dôverujte, ale preverujte…

1.Nezvyčajná náklonnosť

Partner, ktorý podvádza, sa snaží zvyšovať spokojnosť v doterajšom vzťahu prehnanou náklonnosťou. Týmto správaním sa snaží zamaskovať svoje konanie a znížiť podozrenie o vine.

2.Kontakt s bývalými

Ak je vaša ženská stále v kontakte so svojím bývalým alebo viacerými, môžu to byť pre vás červené vlajky. Zistite si, prečo je s ním v kontakte, na tom nie je nič zlé. Záleží to už len od dôvodu, prečo…

3.Viac hodín v práci

Ak má váš partner stabilnú prácu s typickým pracovným časom, je celkom nezvyčajné, aby zrazu začal pracovať do noci. Ak sa tento faktor kombinuje s ostatnými, je jasné, že niečo nie je také, ako má byť. Práve tento znak sa väčšinou vyskytoval u neverných ľudí.

4.Sledovanie iných ľudí

Podľa ďalšej štúdie je zrejmé, že ľudia, ktorí neustále kontrolujú vzhľad iných ľudí a všímajú si ich, majú väčšiu tendenciu podvádzať. Ak sa vaša stará nezdrží a vždy nechá oči na iných alebo jej neujde obdivná poznámka, nemali by ste to len tak nechať…

5.Prílišná aktivita na FB a podobne

Kto dnes nemá nejaký ten svoj profil na sociálnych sieťach? No zrejme skoro každý. Preto je celkom jasné, že ak sa vám niekto pozdáva, tak mu neustále hodnotíte jeho statusy, fotky atď. Niekedy je možno dobré si všimnúť, či niekto nie je až príliš zapojený do fotiek vašej ženy. Aj cez sociálne siete môžete spozorovať mieru flirtovania.

6.Stále na mobile

Nezvyčajné správanie pri čase strávenom na telefóne. Skrývanie si obrazovky pri textovaní, tajné hovory. Podľa odborníkov treba zbystriť na maximum.

7.Obvinenia z nevery

Neverníci často obviňujú z rovnakého konania aj svojho partnera, lebo v neho nemajú dôveru. Zrejme sú paranoidní. Ako sa vraví: zlodej kričí, chyťte zlodeja.

8.Neobvyklé výdavky

Ak máte spoločný účet, je celkom ľahké si všimnúť, že niečo s peniazmi nie je ako má byť. Ak sa vám nepozdávajú výbery a neviete na čo sú použité, možno by ste mali zistiť, či pred vami nie je niečo skrývané.

9.Nevera v minulosti

Štúdie ukázali, že ľudia, ktorí v minulosti podvádzali, sa nevery dopustia pravdepodobne opäť. Ak sa vám teda niečo nezdá ohľadom vašej partnerky a poznáte jej minulosť, možno by ste mali dať na svoj inštinkt…

Zdroj: Menshealth.com | Foto: YouTube, Giphy.com