Keď chcete zbaliť nejakú babu, musíte na ňu v prvom rade zapôsobiť. Pre niektorých z vás je to hračka, keďže oplývate charizmou, ktorej žiadna neodolá, iní však môžu mať problém vôbec sa k objektu svojej túžby prihovoriť. Menej sebavedomí muži dokonca priznávajú, že čím viac sa im žena páči, tým väčšia je pravdepodobnosť, že sa budú v jej prítomnosti správať ako idioti. Opýtali sme sa žien, čo ich na mužoch dokáže už pri prvom stretnutí odradiť natoľko, že žiadne ďalšie neprichádza do úvahy.

Petra, 25:

Neznášam tie typy, čo sa ma snažia hneď pri prvom stretnutí zbaliť. Raz vo fitku ku mne prišiel celkom pekný chalan, ktorý mi začal rovno tam, medzi činkami, tlačiť do hlavy kaleráby. Pozerala som naňho ako na idiota a odvtedy som sa rozhovorom s ním vyhýbala. Akurát som sa dobre bavila na tom, keď túto taktiku skúšal na ďalších dievčatách. A musím povedať, že mnohé „zabrali“.

Sára, 19:

Vie ma totálne odradiť, keď chlap smrdí. Aj keby vyzeral ako Adonis, pokiaľ mu zapácha z úst alebo ho cítiť potom, nemá u mňa najmenšiu šancu. A to už ani nehovorím o pokazených zuboch.

Dominika, 32:

Možno sa niektorým ženám páčia tie vyvoňané typy s nagélovanými vlasmi, oblečené podľa najnovšej módy, ale mňa takíto muži doslova odpudzujú. Chlap má byť chlap a nie zženštilá kreatúra.

Farbené vlasy

Klaudia, 28:

Raz som sa dala v bare do reči s celkom sympatickým chlapíkom. Začali sme sa spolu rozprávať, ale asi po pätnástich minútach som sa zdvihla na odchod. V jednom kuse sa na niečo sťažoval, nadával na celý svet, vymenoval mi všetky svoje diagnózy a zaklincoval to konštatovaním, aké sú dnešné ženy štetky a že sa žiadnej nedá veriť. No kto by už strácal čas s takýmto zúfalcom.

Renáta, 33:

Niektorí muži majú utkvelú predstavu, že ženu ohúria svojím postavením a majetkom. Kamarát ma v jednom bare zoznámil s chlapíkom, ktorý vyložil na stôl kľúče od luxusného auta, drahý mobil a celý večer mlel o svojich lukratívnych kšeftoch a vplyvných známostiach. Keďže som bola v partii jediná baba, každému bolo jasné, že na mňa chce zapôsobiť. Lenže mňa tie jeho stupídne reči otravovali rovnako ako mojich kamošov, tak som sa ho nakoniec opýtala: A koho to zaujíma? Dostala som ho do takých rozpakov, že sa po pár minútach zdvihol a odišiel.

Martina, 21:

Išla som na rand s mužom, s ktorým som sa zoznámila na nete. Bol to veľmi pekný chalan, len ten jeho pohľad sa mi zdal akýsi slizký. Ako sme sa tak rozprávali vonku na terase, všimla som si, že okato skenuje každú babu, ktorá prešla okolo. Tak som sa zdvihla, hodila na stôl peniaze za svoju kávu a povedala som mu, nech sa nenechá rušiť. Odvtedy som sa mu neozvala, hoci on sa ešte párkrát pokúšal o chabú komunikáciu.

Muž so slnečnými okuliarmi

Dita, 36:

Totálne ma vie rozladiť chlap, ktorý predo mnou vulgárne nadáva. Viem, že v partii mužov, ale aj medzi niektorými ženami, je takéto vyjadrovanie bežné, ale mne je takýto spôsob komunikácie cudzí.

Miriam, 24:

Raz ma jeden celkom sympatický chalan pozval na večeru. Dali sme si fajn jedlo, nejaké vínko, rozprávali sme sa o všetkom možnom. Bol to veľmi vydarený večer, ale len do chvíle, kým neprišlo na platenie. Keď sa čašník opýtal, či platíme všetko spolu, môj nápadník odpovedal – nie, každý za seba. Ostala som ako obarená, ale našťastie som mala so sebou peniaze, takže som svoj účet zaplatila. Nie som žiadna vypočítavá mrcha, ale prvé pozvanie na večeru by mal rozhodne zaplatiť muž. Ešte šťastie, že ma nepozval do nejakého extra nóbl podniku.

Foto: Depositphotos.com, Pixabay.com