Napriek tomu, že naše polovičky zbožňujeme, nikdy nie je na škodu trochu sa uvoľniť a schuti si zažartovať.18 – 21 rokov

Žena vo veku 18 až 21 rokov je ako Afrika alebo Austrália. Je na polovicu objavená, divoká a prirodzene krásna i so svojou džungľou v úrodných deltách.

jungle girl

21 – 30 rokov

Vo veku 21 až 30 rokov je žena ako Amerika alebo Japonsko. Celkom odkrytá, veľmi dobre vyvinutá a otvorená obchodu hlavne s komoditami ako sú peniaze a autá.

golddigger

30 – 40 rokov

Medzi 30. a 40. rokom je žena ako India alebo Španielsko. Veľmi žeravá, uvoľnená a vedomá si svojej vlastnej krásy.

bicycle

40 – 45 rokov

Medzi rokmi 40 a 45 je žena ako Francúzsko alebo Argentína. Vojnami možno bola napoly zničená, ale stále ešte môže poskytnúť vrelé a žiadúce miesta k návšteve.

milf

45 – 50 rokov

Žena okolo 45 až 50 rokov je ako Juhoslávia alebo Irak. Prežila si svoje vojnové útrapy a teraz spláca minulé chyby. Masívna prestavba je bezpodmienečne nutná.

bomb

50 – 60 rokov

Vo veku medzi 50. a 60. rokom pripomína žena Kanadu alebo Rusko. Veľmi rozľahlá, tichá a s nekonečnými hranicami. Cez to všetko jej ľadová klíma necháva chladným každého muža.

tundra

60 – 70 rokov

Medzi 60. až 70. rokom života je žena ako Anglicko alebo Mongolsko. Má slávnu minulosť, ale žiadne vyhliadky na podobnú budúcnosť.

england

70 a viac

Po 70. roku už žena pripomína Albánsko alebo Afganistan. Každý vie, kde leží, ale nikomu sa tam nechce.

no no no

Zdroj| rehot.sk Foto| giphy.com, beautifulmagazine.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš K
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.