Neexistuje všeobecný návod na se* (hoci niektorí by ho potrebovali) a väčšina z nás to zvláda aj bez neho. Množiť sa je geneticky dané a ľudstvo túto praktickú činnosť po mnohých rokoch na planéte Zem vyšperkovalo viac do radosti, ako povinnosti prežitia. Sú však aj veci, ktoré nám našu Bohom danú úlohu znepríjemňujú, aké to sú?

Hračky

Jednoduché vysvetlenie. Máme všetko, čo potrebujeme. Ak má žena svojho plastového kamaráta v zásuvke, nech ho tam nechá, pri nás potrebný nie je.

Kričanie pri orgazme

Nepotrebujeme certifikát o tom, že ste ho dosiahli, takže ak nás o tom chcete presviedčať neprirodzeným vzdychaním a kričaním v tom najlepšom, tak ste zrejme pozerali príliš veľa zle režírovaného péčka. Prirodzenosť nadovšetko.

Rozmaznaný tón

Takto sa rozprávajte s kamarátkou na nákupoch, nie s nami v posteli, sme tam s dospelou ženou, nie dieťaťom.

Opakovanie jeho mena

Ak z vás spontánne vyletí meno vášho milenca, a to nebodaj správne meno, je to pre nás kompliment. Vidíme, že si to užívate a páči sa vám to. Ak to však preženiete a budete opakovať meno svojho partnera desaťkrát počas súlože, začne mať dojem, že to robí sám so sebou, a to snáď nechcete.

Ťahanie za vlasy

Nie je to tak rajcovné, ako keď to robíme my vám. Prečo? Väčšinou máme krátke vlasy a aby ste ich uchopili, musíte potiahnuť riadne. Vôbec to nie je také príjemné, ako by sa vám zdalo.

Príliš zložitá bielizeň

Zvodná bielizeň máme radi, viete to vy, vieme to my. Nechceme, aby ste boli oblečené tak, že budeme potrebovať návod na použitie. Chceme sa venovať vám.

Správate sa ako panna

virgin

Po prvé, spať s pannou je pre nás zložitejšie, ako by ste si mysleli, takže keď ňou nie ste, netvárte sa, že ste. Po druhé, ak chcete byť neaktívne a nudné, to si radšej zaobstaráme nafukovaciu anču, je s ňou menej starostí.

Foto: hdwyn.com