V dobe webkamier a Paypalu je héérečiek pre dospelých ako maku. Častokrát však ide o poriadne krásne mršky a jednou z nich je aj 29-ročná kráska z Orange County v Kalifornni. Zoznámte sa s najkrajšou herečkou pre dospelých Dani Daniels. 

Dani Daniels má 29 rokov a pochádza z Kalifornie v USA, konkrétne z Orange County. Narodila sa 23. septembra 1989 ako Kira Lee Orsag, ale keď si v dospelosti začala zarábať prácou v striptízovom klube, zmenila si pôvodné meno za umelecký pseudonym.

Do filmového priemyslu pre dospelých sa dostala v januári 2011 a za posledných 7 rokov sa vypracovala na jednu z najžiadanejších žien v tomto odvetví. Nedávno sa dokonca na známom zahraničnom portáli Ranker konalo hlasovanie o najkrajšiu héérečku sveta a s počtom viac ako 64 tisíc hlasov sa víťazkou tejto ankety stala práve Dani Daniels.

Dani Daniels

Zdroj: Ranker.com | Foto: Instagram/DaniDaniels

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D