Nezabudnuteľný se* alebo čo robiť, aby mala zo se*u s vami traumu. Navždy.

Vykašlite sa na predohru

Predohra je preceňovaná. Žiadna žena ešte nedosiahla orgazmus počas predohry. Áno, všetky sa dokážu v momente urobiť v misionárskej polohe a spravidla v tom istom momente ako vy.

Protestujte proti ochrane

Mrnčite, vyhrážajte sa, odúvajte sa, hoďte sa o zem a očakávajte, že každá, ktorú dostanete do postele,  užíva antikoncepčné tabletky. Keď už vás  k prezervatívu predsa len donúti, celý čas sa aktívne vyhovárajte, že ste v posteli úplne mizerný len a len kvôli nemu.  Prezervatív majte pri sebe vždy len jeden a po použití ho u nej odhoďte na koberec.

Predpokladajte, že všetky ženy sú rovnaké

Kúpte si univerzálny manuál. Vôbec neriešte, či sa jej to aspoň trošku páči. Návod je predsa návod. Ak niečo nefunguje, je to jej vina.

Zahrajte sa na mŕtveho tuleňa

Ľahnite si na posteľ a nehýbte sa. Ona pravdepodobne v ten deň necvičila a tak bude rada, že na vás môže spáliť tých zbytočných tristo kalórií. Takýto se* spravíte o niečo výnimočnejším, ak počas neho budete mať zavreté oči i ústa.

Povedzte jej o vašich plánoch

Pýtajte sa na jej životné ciele a naplánujte si  spoločnú budúcnosť. Nezabudnite jej oznámiť, ako sa budú volať vaše deti.

Odíďte čo najskôr

Hneď ako sa urobíte, utečte. Nech vám ani nenapadne zostať o niečo dlhšie a postarať sa o jej blaho. A už vôbec sa neopovážte zostať do rána. Odporúčam výhovorky tipu: „Môj pes je sám doma, rozhryzie mi byt“.

Foto: wallpaperscraft.com