Nebudeme moralizovať, vstupovať vám do svedomia, ani nič podobné. Skrátka – stalo sa. Zachutilo vám zakázané ovocie a je úplne jedno, či ste si z neho odhryzli len raz alebo ste sa ním napchávali už dlhšiu dobu. Až raz prišiel deň, keď vás vaša manželka alebo frajerka skoro zavraždila pohľadom a vybalila na vás, že o vašich úletoch vie. Aj keď známy český odborník na vzťahy radí zatĺkať, v podstate je to zbytočné. Ženy totiž nie sú na hlavu padnuté, takže kým vás postavia pred hotovú vec, poriadne si preveria, čo a ako. Tu sú ich najčastejšie reakcie. Verte, že ani jedna nie je príjemná.

Temperamentná Amazonka

Pokiaľ nemá zbraň, môžete si vydýchnuť. V opačnom prípade by ste to nemuseli rozchodiť. Urobí vám poriadny cirkus, možno budú lietať aj facky a nakoniec vám vyhodí vašich pár slivák a pošle vás do teplých krajín. Možno si vydýchnete a poberiete sa do inej postele, ale je celkom možné, že si budete búchať hlavu o stenu, že ste kvôli chvíľkovému odlivu krvi z mozgu do rozkroku stratili to najlepšie, čo ste v živote stretli.

Muž a žena sa hádajú

Diplomatka

Najprv bude plakať, vyčítať vám váš úlet, možno sa bude vyhrážať aj rozvodom či rozchodom, napokon sa však dá presvedčiť, že vlastne „o nič nešlo“ a milujete len ju. Ostane s vami, lebo si vie veľmi dobre spočítať výhody a nevýhody vášho spoločného vzťahu. Ale buďte pripravený na to, že vám vašu neveru vyhodí na oči pri každej príležitosti. Vykrývajte, ako viete, alebo rovno zdupkajte k menej konfliktnej milenke.

117Prečítajte si tiež:
Podvádzame ich, no milujeme ich. Prečo to vlastne robíme?

 

Ortodoxná veriaca

Bude trpieť ako kôň a je úplne jedno, či vám vašu neveru na oči vyhodí alebo nie. Ona vníma vzťah s mužom, okrem iného, aj ako obetu. Že sa z nej časom stane psychická troska, je zaručené. Máte len dve možnosti. Buď rovno zutekať, alebo si užívať všetky výhody, ktoré vám život s ňou, a zároveň s nejakou vášnivou samicou, prináša.

Strategička

Pri nej budete mať pocit, že nemá o vašich úletoch ani páru, a tak môžete veselo zohrievať dve aj viac hniezdočiek naraz. Krásny to život, že? Akurát, že ona už dávno vie, že to hráte na viac strán. Lenže prečo by vám mala robiť scény, keď môže vašu neveru využiť vo svoj prospech? Dobre vie, že vás kvári pocit viny, a práve túto vašu slabosť využije na maximum. Keď sa vám odrazu zdá, že má na vás priveľké nároky v ktoromkoľvek smere, nie je to náhoda. A vy jej, pre pokoj v rodine, vyhoviete úplne vo všetkom. Teda len do času, kým vám totálne nedôjde palivo. Lebo uhrať to so strategičkou na jednej a vášnivou milenkou (milenkami) na druhej strane, zvládne fakt len alfa alfa alfa samec.

Muž a žena

Otrávená

Žije s vami len kvôli spoločným deťom, peknému domu a peniazom, ktoré zarábate. Ako muž ju už absolútne nezaujímate, lebo má svoj vlastný svet. Možno ste jej aj odporný, len sa vám to nikdy neodvážila povedať. Pre takúto ženu je vaša nevera doslova vykúpením. Pre ňu ste len nástroj k pohodlnému životu, už dávno vás nemiluje, takže jej je úplne jedno, s akou babou si užívate.

Nezávislá

Kým sa vy zožierate pocitmi viny a snažíte sa svoje úlety vykrývať tak, aby sa o nich nedozvedela, ona je dávno v obraze. Má vás rada, je jej s vami fajn, ale vie, že nie ste žiadne neviniatko. V podstate jej to tak vyhovuje, lebo aspoň nemusí mať výčitky svedomia. Že aké? Je vám totiž neverná tiež. Dnes sa tomu hovorí otvorený vzťah. Pokiaľ s tým nemáte problém vy, ani ona, je vlastne všetko v poriadku. Či?

Foto: Depositphotos.com, Pixabay.com