Určite to všetci dobre poznáte. Urobili ste všetko potrebné a správne, boli ste dokonalý gentleman. Kupovali ste kvety, chodili do kina, volali aj písali… ale vaša vysnívaná sa akosi nechytá… čo s tým?

 

Ak je vzťah na začiatku a vy sa nikam nehýbete, môže to mať niekoľko príčin.

1) Vaša budúca bývalá vami jednoducho nie je očarená tak veľmi, ako by ste si asi predstavovali.

2) Vaša vysnívaná má stále nedoriešené citové záležitosti minulých vzťahov, a preto sa nevie pohnúť ďalej.

3) V období, keď ste sa stretli, potrebovala len kamaráta, rozptýlenie, niekoho, kto ju dostane na chvíľku z reality.

4) Začali ste po prvom týždni randenia plánovať spoločné bývanie, deti, dovolenky… jednoducho sa zľakla… nielen muži sa boja záväzkov.

5) Dávate nejasné signály? Jeden deň chcete byť len s ňou a celý svet je len ONA a na druhý deň sa jej neozvete? Možno je z vás zmätená

6) Poznáte sa týždeň aj s cestou a už ste jej vysvetlili, že vám na nej v podstate nič nevadí len 450 vecí, ktoré robí? Žiadna žena nemá rada kritiku a hlavne nie na začiatku.

Ak to teda s vašou novou známosťou myslíte vážne, no ona o vás nejaví záujem, ujasnite si váš vzťah či nevzťah hneď na začiatku, nemá predsa zmysel, aby ste bojovali, ak nie je o čo. Alebo naopak vzdali to, ak je šanca niečo vo vzťahu dosiahnúť. Všetko je o komunikácii. Od nej sa všetko odvíja a na nej aj všetko padá. Takže ak vám na dáme vašich snov záleží, príďte tomu na koreň.

Autor: Nitta