Už v minulom čísle sme vám dali pár tipov, ako môžete pred svoju polovičku vytasiť prsteň s vetou: „Vezmeš si ma?“ Teraz vám ponúkame tie najšialenejšie žiadosti o ruku, po ktorých žena povedala „Áno“! Ak sa niektorými necháte inšpirovať, napíšte nám, ako to dopadlo :-D

Vstanie z mŕtvych

Rus menom Alexej Bykov poňal požiadanie o ruku celkom morbídne. Svoju potenciálnu ženu zavolal na miesto činu, kde ju však nečakali žiadni tancujúci kamaráti, ako to býva zvykom, ale jeho mŕtve zakrvavené telo. Samozrejme, že nastala očakávaná situácia, takže plač a krik. No tesne pred psychickým zrútením sa stal našťastie zázrak a Alexej vstal z mŕtvych, ba dokonca aj s prsteňom v ruke. Bodaj by sa tak končili všetky tragédie!

Skočenie zo štvrtého poschodia

Podobný infarktový stav prežila aj ďalšia dievčina. Požiadanie o jej ruku sprevádzal skok partnera zo štvrtého poschodia. Celý akt sa odohrával na streche bytovky zrejme v spoločnosti najbližších, z ktorých jeden hodil mužovi prsteň, no a pri tom, ako ho chcel ženáč chytiť, sa nešťastne zrútil dole. Keď sa za ním budúca nevesta vyklonila, zbadala ho vyvaleného vo veľkom nafukovacom čude s tabuľkami slov – „Will You Marry Me?“ (Vezmeš si ma?)

Po prevzatí zlatej medaily

Pri tejto žiadosti by ste veľmi nemuseli kalkulovať, čo a ako, aby to všetko krásne vyšlo. Musíte mať len šťastie a vyhrať medailu, najlepšie hneď zlatú ako americký plavec Matt Grevers, ktorý po závode v priamom prenose požiadal o ruku svoju priateľku. Keby nebola medaila, možno by ju požiadal len niekde doma. Ak ste teda dobrý športovec, tento kúsok by sa vám mohol podariť.

nuoto-apertura

V kine

Ďalší príbeh nepochádza zo žiadnej Ameriky, ale dokonca z Prešova! Romantické prekvapko sa odohralo v kine, kde sa pred samotným filmom pustil akoby trailer. Ten však zobrazoval osud hlavných aktérov, prierez ich spoločným životom. V sále plnej ľudí samozrejme sedela aj vyvolená, pre ktorú bol film určený. Po jeho skončení sa objavil jej priateľ a pred celou kinosálou ju požiadal o ruku.

Po zatknutí

Niekto je na romantiku, no Matt Van Vliet z New Hampshire určite na adrenalín. Svoju frajerku spoznal pri tom, ako ich oboch zatkla polícia kvôli chľastaniu na študentských internátoch, no a za tento čin si chvíľu pobudli za mrežami. Matt teda zásnuby poňal trochu nostalgicky a rozhodol sa zapojiť aj miestneho policajta. Pri jazde autom, v ktorom sedela i Mattova frajerka, ich dôstojník za spoluúčasti hlasných sirén zastavil so slovami, že má na mladíka zatykač. Matt z auta vystúpil a policajt mu nasadil putá. Rozplakaná Samantha ostala v úplnom šoku, no v ešte väčšom, keď nahnevaný policajt Mattovi vytiahol z vrecka prsteň a žiadal ho o vysvetlenie. Vysvetlenie prišlo, keď si Matt pokľakol a vypustil vetu, ktorú už netreba opakovať. Vtedy sa objavili aj ich priatelia a happyend bol na svete!

ziadost-o-ruku

Na hokeji

Aj posledné romantické gesto sa odohralo u nás na Slovensku. Konkrétne v Bratislave na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu počas duelu Slovan – Omsk, na ktorý určite nezabudne pár Michal a Denisa. Po prvej tretine sa pri dvojici objavil hlásateľ aj s kameramanom a zásnubný akt si mohli na veľkoplošných obrazovkách pozrieť aj všetci návštevníci.

Širokú ponuku nielen snúbnych prsteňov, ale aj ďalších krásnych šperkov nájdete v klenotníctve Amarione.

Viac informácií sa dozviete z www.amarione.sk

Kamenná predajňa: Laurinská 15, 811 01 Bratislava, Tel: 02/5263 5442

Otváracie hodiny: Pon- Pia: 10.00 – 19.00, So:10.00 – 17.00

2014_11_Strana_025