Ľudia sú rôzni a občas sa stane, že sa žena cíti uväznená v mužskom tele alebo naopak. Niekedy tieto pocity zájdu až tak ďaleko, že sa s nimi človek dokáže vyrovnať jedine zmenou pohlavia a tým pádom aj zmenou celej svojej identity. Pár takýchto ľudí sa nájde aj v šoubiznise a my vám prinášame 6 najznámejších prípadov zmeny pohlavia medzi celebritami. Nina Arsenault

Kanadská umelkyňa, ktorá sa venuje viacerým odvetviam od maľovania až po písanie. Narodila sa ako Rodney a so svojou premenou na ženu začal(a) v roku 1999. Na to, aby sa z bežného chalana Rodneyho stala Nina ženou s (vraj) dokonalými krivkami podstúpil(a) viac než 60 plastických operácií. V roku 2002 s ňou randil známy bubeník Tommy Lee. Keď sa však niekdajší nabíjač Pamely Anderson dozvedel, že Nina je v skutočnosti chlap, bolo po všetkom.

Nina Arsenault Nina Arsenault

Sharon Cohen

Sharon je známa izraelská popová speváčka, ktorá sa narodila ako chlapec Yaron. Už po zmene pohlavia reprezentovala niekoľkokrát svoju krajinu na súťaži Eurovízia a v roku 1998 ju vyhrala s pesničkou Diva.

Sharon Cohen Sharon Cohen

Ian Harvie

Populárny americký stand-up komik, ktorý pravidelne vystupuje v najznámejších programoch sveta, ako napríklad Saturday Night Live. Ian sa narodil ako dievča, ale už v rannom veku si uvedomil, že chce byť mužom, a tak sa ním aj stal.

Ian Harvie Ian Harvie

Hari Nef

Hari Nef sa stala prvou modelkou svojho druhu, ktorá podpísala zmluvu s prestížnou modelingovou agentúrou IMG. Narodila sa síce ako chlapec so všetkým, čo k tomu patrí, ale dnes už vystupuje ako žena s najznámejšími modelkami sveta, medzi ktoré patria Gisele Bündchen alebo Gigi Hadid.

Hari Nef Hari Nef

Erika Ervin

Erika Ervin je modelka a fitness trénerka, známa aj pod menom Amazon Eve. Erika sa narodila ako William, ale s identitou ženy si už zahrala napríklad v American Horror Story. Dnes je označovaná za najvyššiu supermodelku na svete.

Erika Ervin Erika Ervin

Lana a Lilly Wachovski

Súrodenci Wachowski majú na svedomí jeden z najznámejších filmov histórie Matrix, ktorý natočili ešte ako Wachowski Brothers. Lana, narodená ako Larry, sa zmenila na ženu v roku 2012. O štyri roky neskôr sa aj z jej staršieho brata Andyho stala staršia sestra Lilly.

Lana a Lilly Wachovski Lana a Lilly Wachovski Lana a Lilly Wachovski Lana a Lilly Wachovski

Foto: Instagram.com, YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D