Ubehlo doslova len niekoľko hodín, odkedy sa francúzsky tréner Zinedine Zidane vrátil na lavičku španielskeho klubu Real Madrid. A “Zizou” už hlási aj prvú obrovskú posilu. Cena je rovných 50 miliónov eur!

Real Madrid zažil v tejto sezóne už troch trénerov, keď začal ročník pod Lopeteguim, ale toho následne nahradil Solari. Ani ten ale nevydržal až do konca ročníka a pred pár dňami bol odvolaný, pričom na jeho miesto nastúpil staronový tréner “Pusiniek” Zinedine Zidane. A už po pár hodinách od tejto zmeny hlásia v Madride prvú veľkú posilu pre sezónu 2019/2020.

Real Madrid na svojich profiloch na sociálnych sieťach informoval, že klub sa dohodol na prestupe 21-ročného obrancú z FC Porto, ktorým je Éder Militão. Mladý Brazílčan je odchovancom tamojšieho klubu São Paulo FC, odkiaľ v lete 2018 za 7 miliónov eur prestúpil do spomínaného Porta. Tam sa za jediný rok vypracoval a je považovaný za jedného z najperspektívnejších stopérov na svete.

Jeho prestup do Realu Madrid už potvrdil aj web Transfermarkt.com, ktorý uvádza, že Éder Militão odchádza do španielskeho veľkoklubu za rovných 50 miliónov eur a oficiálne sa hráčom “Los Blancos” stane 1. júla 2019. Dĺžka kontraktu ani hráčov plat zatiaľ zverejnené neboli.

Zdroj: Transfermarkt.com | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D