Jeden z najznámejších raperov histórie, ktorého môžeme s čistým svedomím zaradiť medzi absolútne legendy, opäť raz prekvapil. 50 Cent si nedávno kúpil novučičké Ferrari 488 a fanúšikov provokoval videom, na ktorom ho umýva šampanským. Potom však ukázal aj svoju dobročinnú tvár! 

50 Cent sa svojim veľkým majetkom nikdy netajil, aj keď pred pár rokmi vyhlásil bankrot. To však iba preto, aby nemusel zaplatiť odškodné 5 miliónov dolárov bývalej priateľke kvôli tomu, že zverejnil na internet video z ich spoločných radovánok. Samozrejme, raper na mizine určite nebol, ale právne mal celú situáciu tak dobre ošetrenú, že sa pred súdom spomínanému plateniu vyhol.

V poslednom období sa na svojom instagramovom profile vo veľkom chváli novým Ferrari 488, ktoré pravidelne chodí prevetrať a potom ho od prachu umýva šampanským. Mnohých fanúšikov takéto správanie pobúrilo, no aj ich srdcia si vzápätí získal späť tým, že prispel 3 milióny dolárov na vzdelanie ľuďom, ktorí si ho nemôžu dovoliť. Tento príspevok zahŕňa aj prostriedky na výstavbu nových ihrísk či parkov pre deti. Takémuto dobročinnému gestu môžeme len zatlieskať!

https://www.instagram.com/p/Br6QyQOHaBN/

https://www.instagram.com/p/Br6pDernGCL/

Foto|Video: Instagram/50Cent