Mužský pohlavný orgán dodáva mužom sebavedomie a ženám slastný pocit pôžitku. Každý má však iný tvar, dĺžku, hrúbku a o výkonnostných schopnostiach hádam nemusíme ani hovoriť. Prinášame vám päť zaujímavostí, o ktorých ste o svojom nádobíčku zrejme nevedeli.

Vaša váha ovplyvňuje veľkosť penisu

Je vedecky dokázané, že obézni ľudia majú malých gašparkov. Pokiaľ preto nechcete, aby sa váš najvernejší kamoš zmenšil, dohliadajte na svoju váhu.

Fajčenie môže spôsobiť zmenšenie vášho péra

Nielenže je fajčenie zdraviu škodlivé, jeho negatívne účinky sa môžu odzrkadliť aj na dĺžke vašej pýchy. Fajčenie vašu kládičku môže skrátiť až o centimeter a to je už teda dosť! Nemyslíte, páni?

Niekto ho má veľký iba pri erekcii, niekto i v pokojnom stave

Niektorí muži majú to šťastie, že vo svojich nohaviciach ukrývajú poriadneho Kondora i v pokojnom stave. Iní si musia vystačiť s erekciou. Veľký vták v kľudnom stave však neznamená, že svoju dĺžku počas vzrušenia nezdvojnásobí. Preto ak k týmto mužom nepatríte, nemusíte im vôbec závidieť.

Dá sa prirodzene zväčšiť

Pre tých, ktorí s veľkosťou svojho údu nie sú spokojní, máme skvelú správu. Dá sa jednoducho zväčšiť. Nemáme však na mysli zväčšenie pomocou plastickej chirurgie, ale oveľa príjemnejší spôsob. Vášho gašparka si dokážete zväčšiť i pomocou masáže. Výsledky však nemôžete očakávať hneď, ale jedného dňa sa určite dostavia. Honeniu zdar!

Existuje viac druhov a tvarov

Len ťažko by ste našli dva identické údy. Žena nemusí byt žiadna „děfka“, aby si to všimla tiež. Rôzne veľkosti, dĺžky, hrúbky, zakrivenia i vizuálna stránka žaluďa sa líšia. Niektoré ženám doslova bijú do očí, iné prehliadajú. Hold, s tým už asi nič nenarobíte.

Foto: giphy.com, gratisography.com