Možno ste už dlhšie nezadaní a túžite po vzťahu, no akosi sa vám nedarí. Aj keď si to nechcete priznať a radšej by ste vinili všetky ženy, dôvodom môžu byť práve vaše vlastnosti. Ktoré z nich dámy neznášajú?

Ak ste sa niekedy v kútiku duše zamysleli, že možno je chyba vo vás, tu máte odpoveď. Hoci je vždy ľahšie viniť tých druhých, ak ste single už nejaký ten čas alebo vám vzťahy krachujú po krátkej dobe, dôvodom môže byť aj vaša povaha. Niektoré veci prídu totiž chlapom vtipné alebo normálne, no ženy to vytáča do nepríčetnosti. Kto by sa v nich však vyznal? Teraz sa viaceré rozhodli prehovoriť o tom, čo im na chlapoch prekáža najviac. Našli ste sa v tom?

1. Lakomosť

Nikto netvrdí, že by ste jej mali vkuse kupovať drahé dary a platiť úplne všetko. Ak ste však lakomý pozvať ju do kina alebo na večeru, nečudujte sa, že s vami už viac von nepôjde. Žiadna dáma predsa nechce mať po boku niekoho, komu je veľa investovať dvadsať eur za spoločnú večeru. Nabudúce možno navrhne, že si to rozdelíte alebo zaplatí ona, no ako gentleman by ste to mali aspoň na začiatku vziať na seba.

2. Lenivosť

Ak so svojim životom nič nerobíte, hráte vkuse playstation a vyvalujete sa pred televízorom, nie ste práve materiál na randenie. Alebo ak aj máte prácu, no po robote nechcete robiť nič iné, len sedieť doma – asi s vami nebude až taká zábava. Rovnako žiadna slečna neocení, ak jej s ničím nepomôžete.

3. Prehnaná žiarlivosť

Zdravá žiarlivosť je v poriadku, no sledovať každý jej krok, zakazovať jej stretávanie s kamarátkami či chodiť po diskotekách alebo na výlety s inými ľuďmi než ste vy, to je priveľa. Mali by ste si uvedomiť, že tak ako máte svoj život a záľuby vy, má ich aj ona. Vzťah nie je väzenie, nechajte si v ňom na oboch frontoch priestor.

4. Ležérnosť

Toto vás asi prekvapí najviac, no mnohé ženy fakt neznášajú prístup typu „mám na všetko čas“. Ak niečo plánujete alebo sa niečo chystá, buďte trošku akčnejší a nepristupujte k tomu tak, že veď to je ešte ďaleko. Hlavne, ak je vaša partnerka z toho nadšená a chce sa do vecí pustiť už teraz.

5. Chválenkárstvo

Žiadna žena nikdy v živote neodpadla z chlapov, ktorí hovorili len o sebe, svojom výzore, svojom dome, svojom aute, svojom perfektnom živote. Ak sa máte tak super, nie je nutné o tom vkuse hovoriť. Unudíte ju totiž k smrti.

Foto: Pixabay.com, Instagram/Jerinap