Už o chvíľu je to tu. Na dvere klope 24. december a vašej drahej treba vymyslieť darček. Pokiaľ ste ale počas tohto vianočného konzumného ošiaľu v nemilej finančnej situácii, máme pre vás pár skvelých tipov, ktoré vám z nej s ľahkosťou pomôžu vykorčuľovať. S našim návodom totiž darček pre ženu zabezpečíte lusknutím prsta. A ešte vám ostane aj na dve deci vínka na vianočných trhoch.

Poznáte výrok – “žena, ktorá nič nestojí, nestojí za nič”? Je fakt, že pokiaľ máte po svojom boku kočku, ktorú si vážite, z času na čas jej to treba dať najavo aj nejakou pozornosťou. Tá nemusí byť výlučne materiálna, stačí ak občas umyjete riad alebo vyvenčíte toho kabelkového zúrivého mini psa. Blížia sa ale najkrajšie sviatky v roku a darovať babe DIY poukaz na “vyvesenie mokrej bielizne” by mohlo byť pre váš vzťah mierne deštrukčné. A síce, ako si poradiť, keď chcete, aby sa vám v peňaženke neobjavila čierna diera, ale taktiež netúžite Silvestra oslavovať už so statusom “single”?

Voňavé srandičky

Ako ste už asi vo vzťahu s nežným pohlavím vypozorovali, ženy milujú všetko, čo príjemne vonia. Aj preto ste minule strávili v parfumérii dve hoďky a mali celý rukáv aj predlaktie nastriekané minimálne dvanástimi druhmi voňaviek (a i keby ste chceli predsa len nejakú kúpiť, už nemáte šancu zistiť, ktorá je ktorá). A ešte je možné, že Coco ani Chanel tento rok nezapadnú do vášho rozpočtu. Preto sa treba obzrieť niekde inde. Je vaša priateľka vášnivá vodička? Hľadajte dizajnové osviežovače do auta. Má rada sviečky? Vyberte aspoň strednú veľkosť vo vhodnej farbe (ružovou nič nepokazíte). Na výber máte množstvo vôní ako stvorených pre ženy, napríklad také “jahodové latté” určite nebude krok vedľa. Vyberte známejšiu značku, nech vidí, že ste na nej nešetrili.

darček pre ženu

Lístky do divadla/kina

Lístok do divadla je takým malým upgrade-om lístku do kina. Tak sa skúste premôcť a raz za rok vydržte sledovať bez frflania aj niečo iné ako Discovery Channel. Ak si myslíte, že by sa to mohlo zvrtnúť na 120 minút utrpenia, vyberte komediálne predstavenie. Možno sám budete prekvapený, že to nie je až taká nuda. A ak by aj bola, aspoň vás konečne tá vaša opäť uvidí v obleku, a to je pre ženy naozaj sexy :) Lístky do divadla sú väčšinou ponúkané v rôznych cenových reláciách (podľa miesta, kde budete sedieť), čiže sa určite vtesnáte do rozpočtu. Ak to predsa len stavíte na kino, nevyberajte filmy podľa seba a radšej sa poraďte s jej kamoškou. Ale kúpte jej k tomu ešte aspoň vedro pukancov.

darček pre ženu

Prechádzka

Nemáme, samozrejme, na mysli prechádzku len takú hocijakú. Bude to špeciálna prechádzka históriou vášho vzťahu, ktorú budete musieť vopred naplánovať. Pamätáte si ešte na chvíľu, kedy ste sa prvýkrát stretli? A čo vaše prvé rande? Alebo skôr prvá pusa? Vezmite ju na všetky vaše pamätné miesta, pridajte chutnú večeru alebo drink vo “vašom” bare a nezabudnite aspoň na jednu kvetinu. Stavíme sa, že tie otravné tety ponúkajúce ruže v ten večer, ako na potvoru, určite nestretnete. Tvrdí vám, že nie je na romantiku? Po tomto bude. Zaručene.

Majster v monterkách

Takýto darček je vhodnejší pre ženu, s ktorou už obývate spoločnú domácnosť. Bezpochyby vám celý rok s niečím neustále píli uši. Nová farba na stenu? Zrkadlo do predsiene? Police nad gauč? Veci do domácnosti sa dajú zohnať relatívne lacno na mnohých online inzertných portáloch. Potom si už treba len vyhrnúť rukávy a modliť sa, že všetko dopadne tak ako má. A teda, že z plánovaného darčeka nebude ešte väčšia pohroma ako pôvodný, nevyhovujúci stav. Táto varianta je však vhodná len pre určitú časť mužskej populácie. Ak so svojou drahou ešte nebývate, ako alternatíva vám môže poslúžiť kúpa nejakej bytovej dekorácie, ktorú naposledy 20 minút obzerala. Mimochodom, určite ste už videli populárne rámy, do ktorých sa naraz vojde aj 30 fotiek vás dvoch.

darček pre ženu

Prsteň

Neľakajte sa! Nemusí byť zo zlata, stačí pozlátený alebo z chirurgickej ocele. Jeden večer na nete a niečo vhodné sa určite nájde. Aj bižutéria v peknej darčekovej krabičke vie rozbúchať ženské srdce. Mimochodom, stavte sa, že 9 z 10 kamošiek si bude myslieť, že ste sa pekne buchli po vrecku. Len pozor, aby si to nevysvetlila zle a neskončilo to celé zásnubným nedorozumením. Aj keď možno by nebolo od veci zabiť dve muchy jednou ranou. Zásnuby a Vianoce v jednom? Ak to s ňou myslíte naozaj seriózne, môžete zvážiť aj túto možnosť. V takom prípade sa ale bižutérii radšej vyhnite.

darček pre ženu

Zdroj: Manmagazn.sk | Foto: pixabay.com