Ste vo vzťahu, ktorý nabral nesprávny smer? Obávate sa, že nie ste jediný, kto spáva s vašou frajerkou či manželkou? Chcete sa vyhnúť najväčšiemu poníženiu vo svojom živote? Vezmite si ponaučenie zo životných príbehov, ktoré nám porozprávali nespokojné slovenské ženy.

Saša, 32 rokov

Bola som mladá, mala som iba 21 rokov. Vzala som si človeka, ktorého som nemilovala. Naše manželstvo nebolo o láske, ale o dohode. Rodina a okolie na mňa neuveriteľne tlačili, aby som sa vydala a nakoniec to aj tak dopadlo. Manželstvo nefungovalo v podstate od začiatku. Približne po 4 rokoch som v práci niekoho stretla. Mali sme aféru. Netrvalo to síce dlho, no môj manžel zistil pravdu. Paradoxne tento románik nám pomohol. Obaja sme si uvedomili, že to takto ďalej nepôjde. Ukončili sme to. Teraz ideme každý svojou vlastnou cestou.

Andrea, 38 rokov

Neverná som bola raz a úprimne to neľutujem, pretože nešlo o lásku, ale iba o s*x. Kamarátka mala narodeniny, boli sme spolu v bare. Práve tam som ho stretla. Vyspali sme sa spolu, bola to záležitosť na jednú noc, v mojich očiach to nebola veľká vec. Nebolo medzi nami žiadne emocionálne puto. V tej dobe som bola vydatá 4 roky a môjho manžela skutočne milujem. Nechystám sa mu to povedať, pretože si nechcem pokaziť manželstvo kvôli niekomu, na kom mi nezáleží.

Lucia, 43 rokov

Dozvedela som sa, že ma môj manžel podvádzal so susedou. Bola som naštvaná a zdrvená zároveň. Tak som mu to jednoducho vrátila späť. Neľutujem to, chcela som sa mu pomstiť. Pamätám si, ako ma s milencom prichytil u nás doma. Bol šokovaný, dokonca plakal. Ja som sa cítila dobre. Bola som spokojná. Uvoľňujúci pocit, keď som vedela, že sa mi podarilo pomstiť sa mu. Samozrejme, nakoniec to skončilo rozvodom.

Ema, 33 rokov

Už ma nebavilo byť mamou na plný úväzok. Bola som z toho naozaj unavená. Môj manžel sa o mňa nestaral, v podstate o mňa ani nezakopol. Nikdy nepovedal, že som krásna. Začala som sa teda tajne stretávať s chlapom, ktorý žil v susedstve a bol čerstvo rozvedený. Užívala som si to, bolo to naše tajomstvo. Vyhovovalo mi, že aj on to vnímal rovnako ako ja. Nechcel citovo založený vzťah, bola to naša obojstranná dohoda. Jedno poobedie nás však môj manžel prichytil. Vrieskal, že chce rozvod. A ja? Bola som rada.

Silvia, 27 rokov

Mať s*x s jedným a tým istým človekom je naozaj nuda, ani si neviete predstaviť, o čo všetko prichádzate. Tak som sa rozhodla, že si rozšírim obzor a skúsim to aj s inými chlapmi. Behom jedného roka som tak manžela podviedla s dvoma rôznymi mužmi. Prvý bol tréner v posilňovni a skončilo to, keď sa odsťahoval. S druhým som si začala pár mesiacov potom. Pracoval v rovnakej firme, akurát na IT oddelení. Ani už presne neviem ako, ale nakoniec sme spolu trávili dosť veľa času v posteli. Skončilo to, keď som dala výpoveď. Môj manžel o tom všetkom nemá stále ani tušenia.

Zdroj | Foto: pixabay.com