Snívate o poriadne pikantnom zážitku s celebritou? Popravde… ktorý chlap nie. Tieto sny už však nemusia zostať iba fantáziami. Niektoré hollywoodske krásky sú už unavené z neustáleho hľadanie chlapa, preto sa rozhodli vyskúšať jednoduchší spôsob. Skvelou alternatívou, ako stretnúť niekoho na príležitostné stretávanie a možno aj vážnejší vzťah, sú zoznamky. K online randeniu sa uchýlili aj mnohé celebrity a na rande ich môžte pozvať aj vy. Na zoznamkách môžete nájsť tieto kočky! 1. Katy Perry

Po viacerých neúspešných rozchodoch sa Katy rozhodla vyskúšať Tinder. Keď však uvážime jej zmenu imidžu, kedy sa zo zvodnej Katy stal nepodarený krátkovlasý tranzvestita, nie sme si istí, či si niekto trúfne ísť s ňou na rande.

2. Britney Spears

Speváčka nechala Jimmyho Fallona, nech jej vytvorí profil na Tinderi. Pokiaľ si zase neoholí hlavu, prečo nie.

3. Halle Berry

Asi nikto na svete by nečakal, že kočka ako Halle má problém nájsť si chlapa. Dokonca priznala, že používa rôzne baliace stratégie, aby ulovila toho správneho chlapa.

4. Hillary Duff

Nikto nevie, či jej Tinder zaplatil, aby im robila reklamu, no medzi zúfalými stíhačkami nájdeme aj túto blonďavú krásku. Hillary údajne chlapov neodmieta a nerobí jej problém skočiť s niekým na rande.

5. Carrie Ann Inaba

Kráska používala appku eHarmony a dokonca tam aj stretla “pána pravého”.Ten však nebol pravý na dlho a Carrie opäť loví vo vodách online datingu, takže máte šancu!

Foto: Instagram, YouTube, hdwallpapers.in

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Damien S
Fanúšik Kubricka, pekných žien, zábavy a jednoduchého pohľadu na život. Postarám sa o to, aby sa k vám všetky pikošky dostali okamžite a v tom najkvalitnejšom spracovaní! ;)