Nevera patrí asi k jedným z najčastejších dôvodov rozpadu vzťahu. Lenže, niekedy o nej nemáte ani šajnu. Nenechajte sa preto klamať a odhaľte ju včas! Ak vaša partnerka robí tieto veci, tak vás na 90 percent podvádza.

Ženy o chlapoch často hovoria, že sú sukničkári, len akosi zabúdajú, že často sú to práve ony, ktoré sú neverné. Prečo? To asi nikdy nezistíme, no vieme, ako sa správajú, keď to robia. Na tieto varovné signály si dajte pozor!

1. Telefón

Zmenila si heslo, berie si ho všade so sebou, je neustále na Facebooku, Instagrame či dokonca Snapchate? Možno je len tak trochu závislá, no ak jej trhá kútik, keď jej ho náhodou chytíte do ruky, niečo nie je v poriadku. Niežeby ste jej mali kontrolovať správy a podobne, no skúste ho niekedy zobrať pred ňou do ruky a sledujte jej reakcie. Ak nemá čo skrývať, bude jej to jedno.

2. Nevera v minulosti

Mohla podviesť desiatky chlapov a vám to nemusí urobiť nikdy, no pri ženách, ktoré už raz podviedli, je oveľa väčšia pravdepodobnosť, že to urobia znovu. Ak jej predošlé vzťahy skončili práve kvôli tomu, buďte na pozore.

3. Nadčasy a služobné cesty

Samozrejme, každý občas musí ostať v práci dlhšie alebo ísť na služobnú cestu. Ak sa však z toho stane pravidlo a ani náhodou jej nenapadne vás na niektorú z tých služobiek zavolať (veď nikto nie je zaneprázdnený celý čas), je to minimálne podozrivé. Takisto je zvláštne, ak si s vami nebude chcieť zavolať, či dať aspoň rýchly Facetime.

4. Prehnaná náklonnosť alebo úplný opak

Niektoré neverné ženy sa cítia zle, keď sa vyspia s niekým iným a začnú vám prejavovať oveľa väčšiu náklonnosť, dokonca sa možno dajú nahovoriť na veci, ktoré predtým nechceli v posteli robiť. Všetko preto, aby samé sebe ľahšie odpustili. Iné sú pravým opakom. Keď podviedli, nedokážu to robiť aj s vami. Ak ste však doteraz spolu pravidelne spávali, toto môže byť jasný dôkaz, že niekoho má.

5. Obvinenia

Ani by ste neverili, ako často obviňujú neverní ľudia z nevery. Chcú tak svojim spôsobom poukázať na niekoho iného – teda na vás… Nenechajte sa tým však nachytať.

Zdroj: Manmagazin.sk | Foto: Pixabay.com