Hovorí sa, že život by sme mali premilovať, prepiť a preflákať a nie preplakať. A toto je 5 prasačín, ktoré musíte vyskúšať.

 

Neprichytený

Rýchlovka v kuchyni, keď máte vedľa v obývačke hostí, alebo jej to šikovne urobiť v starej detskej, zatiaľčo vaši rodičia servírujú čaj, je dosť vzrušujúce a okorení to váš vzťah. Odskúšané, odporúčame! 🙂

Se* cez telefón

Nemyslíme tým také to trápne „och, hladím si ho a je to takéé príjemné“. Stačí, keď jej večer počas služobky zavoláte a podrobnejšie jej opíšete, čo s ňou budete robiť, keď sa vrátite domov. Alebo si len počas dňa posielajte šteklivé smsky a mmsky. 🙂

Putá

Nemusíte použiť zrovna putá, ak ich doma nemáte, stačí kravata alebo len dlhé rukávy od trička. Pripútajte ruky jeden tomu druhého k rámu postele. Ženy sa radi hrajú v posteli na subky, mučte ich bozkami, perami, jazykom a… Bude šalieť, keď vám od rozkoše nebude môcť zájsť rukou do vlasov, lebo jej v tom budú brániť putá. Nezabudnite si role vymeniť.

Šaty robia človeka/dobrý se*

Lascívne na vás pozerala keď ste naposledy v kapsáčoch rozbíjali kachličky na chalupe? Slintáte, keď si dá legíny s lodičkami? Tak potom už viete, čo si máte obliecť k predohre.

Zozadu a za vlásky

Položte ju na brucho a dráždite ju masážou na chrbte, jazykom, hrajte sa s jej zadočkom, bozkávajte jej chodidlá. V tejto polohe ju pripravte na ďalšiu jazdu.. A potom už len zozadu a za vlásky, šu*ajte ju bez lásky. 🙂 Takmer každá ženská vlhne pri pomyslení na znásilnenie. Toto je jeden z naj spôsobov, ako si ho môže nahradiť, ale bude na to perfektne pripravená. Ten pocit, že vás po celú dobu neuvidí, ju vzruší ešte viac.