Naši českí bratia vedia, ako sa točí kvalitné péčko, majú k tomu aj ukážkový materiál v podobe mladučkých chrumkavých herečiek. Majiteľka neslušnej agentúry od našich susedov si pre známy bulvárny portál pustila “hubu na špacír” a prezradila, čo sa naozaj na kastingoch deje. Toto je päť najnechutnejších historiek z náborov do filmov pre dospelých v Čechách!1. Veľryba na kastingu

Ach, tie české nádherné mačičky z neslušného plátna. To si musí porota na kastingoch užívať, poviete si. Opak je však pravdou. Pokiaľ medzi hŕbou snaživých žien tvorcovia objavia takú Lady Dee alebo Daisy Lee, obzrú si aj pár nepekných fŕnd. Zaručene nechutnou záležitosťou je, keď sa medzi adeptkami na kráľovnú mužských perverzných snov objaví žena, ktorá vyzerá doslova ako veľryba. Majiteľka agentúry sa posťažovala, že kvôli pretekárskemu bruchu jej vlastne to, kvôli čomu prišla, ani nebolo vidieť. O náboženských prsiach voľne pohodených na kolenách, nehovoriac.

2. Veľký sen jedného vozíčkara

Péčkovými hviezdami by chceli byť aj ľudia s určitými telesnými znevýhodneniami. Na to sú však našinci zatiaľ veľmi konzervatívni. Silikónová Pamela a veľký vták, nad ktorým sa rysuje pekáč buchiet – to je klasika, ktorou sa nič nepokazí. Sen byť žrebcom z péčkového priemyslu mal ale aj jeden český vozíčkar, no režisér mal na vec podstatne odlišný názor, preto mu to narovinu vyšplechol do tváre: “Vy si viete predstaviť, že vás potom dávam dole z tej herečky a naspäť na vozík? Alebo že vás prekladám z jednej na druhú? To by teda fakt nešlo…!”

3. Seniori

Okrem druhej puberty sa niektorí páni nevyhnú ani tretej či štvrtej. Celý život trávili terajší seniori v okovách prúderných režimov, prečo sa teda aspoň v starobe neodviazať a nestať sa péčkovým hercom. Sivé páperie nad polozvednutým donchuanom a starecké škvrny na hrudi? Dedkov to neodrádza, bez hanby sa prídu na kasting predviesť. Po takýchto spráchnivených adeptoch vraj musia vetrať ateliér dva dni.

4. Trápenie hluchonemého talentu

Ľudia si mnohokrát myslia, že natáčať péčko nie je ničím obzvlášť zložitým. Ide predsa o vec, ktorú už mnohokrát robili a v telke sa dokonca dajú použiť aj strihy alebo špeciálne efekty. Dabovať však vzdychanie, lebo hluchonemý adept, bohužiaľ, ručí ako kôň, keďže ani sám nevie, aké zvuky sa z neho pri užívaní si valia, to už je silná káva. Jedine, že by nepočujúcemu ukazoval intenzitu vzdychov brigádnik s posunkovou rečou. Aj napriek tomu ale na kastingoch nájdete aj takto nekritických ľudí k svojim telesným možnostiam, sťažuje sa žena z uvzdychaného priemyslu.

5. Zrada od kakaovaj dierky

Nasledujúca príhoda sa vraj stala už po úspešnom kastingovom rozťahovaní mladej riťky. Herečka sa po pracovnom úspechu mala stretnúť s matkou v sieti populárneho rýchleho občerstvenia. Tu sa ale natoľko uvolnila, že si pekne naložila do nohavíc a ani si to v prvej chvíli neuvedomila. Na neznesiteľný odór a hnedú nálož na nohaviciach ju upozornila až prekvapená mamka. Znecitlivená kakaová dierka ju proste zradila v nesprávnom okamihu!

Zdroj: extra.cz | Foto: giphy