Ľahko prišli, no zároveň aj ľahko odišli. Hovoríme o miliónových výhrach, ktoré by rozhodne spravili krásny život každému človeku. No v niektorých prípadoch sa dostali do rúk totálnych hlupáčikov. Tí ich totiž rozhádzali kade-tade a dopustili sa tak fatálnych prešľapov.

Jane Park – výhra 2 200 000 $

Jane mala iba dvadsaťšesť rokov, keď vyhrala poriadny balík. Všetky peniaze však minula na drogy, alkohol, plastické operácie a organizovanie večierkov. Britka priznala, že neuniesla zodpovednosť, ktorá bola spojená s hospodárením nových miliónov. Dokonca začala trpieť silným depresiami a trikrát sa pokúsila o samovraždu. Dnes je z nej skúsená žena, ktorej sa nad svojimi závislosťami podarilo vyhrať. Na bankovom účte je síce v parádnom mínuse, no tvrdí, že nikdy nebola šťastnejšia.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Janite Lee – výhra 18 000 000 $

Imigrantka z Južnej Kórey pracovala v obchode s parochňami, pričom si pravidelne kupovala najlacnejšie žreby s túžbou, že aj na ňu sa usmeje šťastie. Sen sa stal skutočnosťou, keďže rozbila jackpot v hodnote 18 miliónov dolárov. No svoje bohatstvo minula na politiku. Zaujímala sa o politické dianie v krajine a stala sa tak úžasným sponzorom, ktorý uveril všetkým motivačným rečiam politikov. Zafinancovala množstvo politických kampaní a kvôli ním sa dostala do dlhov. Bohužiaľ, ich spláca dodnes.

Alex a Rhoda Toth – 20 000 000 $

Keď manželia vyhrali 20 000 000 dolárov, boli šťastím bez seba a svoju výhru sa rozhodli zdvojnásobiť v kasínach v Las Vegas. O polovicu peňazí síce prišli, no stále mali dostatok financií na to, aby si mohli zadovážiť veľké sídlo s obrovskými pozemkami. Na verejnosti sa tak zdalo, že si užívajú dokonalý život. Okrem toho pár miliónov investovali do farmy s trávou, ktorá ich životy pekne pokašľala. Obaja boli totiž zatknutí za držanie a pestovanie marihuany. Veľké množstvo majetku im zhabali a zostatok boli nútení predať kvôli súdnym poplatkom. Alex zomrel počas čakania na rozsudok a Rhoda žije v sociálnom byte bez elektriny.

Billie Bob Harrell – výhra 31 000 000 $

Muž s veľkým srdcom, ktorý sa obetoval pre cirkev. Tušíte správne, Billie je farár a svoju výhru sa rozhodol minúť opatrne. Kúpil si auto a dom, no žiadne luxusné okázalosti si nezaobstaral. Namiesto toho finančne pomáhal príbuzným, farníkom a novým ,,priateľom“, ktorí sa, ako to už býva zvykom, zrazu objavili. V priebehu dvoch rokov minul celú výhru a keďže nemal na účte ani jeden cent, opustila ho i manželka. Veľké množstvo pôžičiek sa mu nevrátilo a sám si musel požičať, aby mohol pokryť náklady na každodenný život.

Andrew Jack Whittaker – výhra 315 000 000 $

Tak tohto pánka by sme mohli nazvať kráľom rozhadzovačov. Rodák zo Západnej Virginie mal 55 rokov, keď zlomil rozprávkový jackpot. No už pred tým bol úspešným podnikateľom s odhadovaným majetkom 17 miliónov dolárov. Predpokladalo sa preto, že bude so svojimi miliónmi narábať opatrne. Opak bol však pravdou. Andrew začal bezhlavo utrácať. Veľkú časť výhry minul na návštevy v striptízových baroch a zrejme kvôli čiernemu svedomiu rozdal pár miliónov na charitu. Dokonca predavačke, ktorá mu predala výherný tiket, kúpil luxusný dom a auto. Dnes má teda také dlhy, že hovorí, že mal radšej výherný žreb vyhodiť do koša. Nestihnú mu ich totiž splatiť ani jeho vnúčatá.

Zdroj/Foto: YouTube