Chodíte s ňou už dlhší čas, nemá problém s takmer ničím, no keď vám TO má urobiť ústami, to jej príliš nevonia? Vyhýba sa tomu a urobí takmer hocičo, aby vám TO nemusela urobiť. Prečo? Chyba nemusí byť iba vo vás, toto sú skutočné dôvody!

Jasné, že každý chlap je šťastný, keď mu to jeho frajerka alebo milenka urobí krásne ústami, no nie každej je to úplne po chuti. Keď to odmieta, vás to možno iba otrávi a ani sa nezamyslíte prečo. Niektoré dôvody sú však oveľa vážnejšie než len to, že sa jej nechce a dokonca to nemusí mať s vami nič spoločné! Ak vám ale na nej skutočne záleží, potom by ste si mali prečítať toto a zistiť, prečo to odmieta…

Vaša šťava

Ak fajčíte, pravidelne pijete alkohol a nestravujete sa práve najlepšie, vaša šťava bude chutiť skôr ako pokazený jogurt, než chutné mliečko. Toto je jeden z piatich bodov, ktoré môžete ľahko ovplyvniť. Určite ste už predsa počuli o ananáse a jeho skvelým účinkom, to však nie je všetko! Na internete nájdete kopec tipov, ako ju mať chutnejšiu.

Dávivý reflex

Niektoré ženy majú háklivý dávivý reflex a jednoducho ich z toho napína. Hlavne, ak máte v nohaviciach poriadnu nálož. Jasné, že sa do toho nebude hrnúť, keď má pri tom pocit, že sa každú chvíľu povracia.

Zlé skúsenosti

Dôvod, prečo vám to nechce robiť, môže byť v jej minulosti. Ak pred vami randila s nejakým debilom, ktorý ju do toho nútil, vyvinula si voči tomu odpor a určite sa nebude tešiť na večernú fajku. Aj to sa však môže časom zmeniť. Neverili by ste tomu, čoho sú ženy schopné, keď sa zamilujú.

Výchova

Niekedy je to práve jej rodina, ktorá môže byť dosť nábožná alebo úzkoprsá a celý život jej hovorila o tom, aké je to nemorálne alebo o tom nehovorila vôbec. Hold, buď vás bude tak ľúbiť, že zmení názor a zabudne na reči starých mám alebo si musíte zvyknúť vy.

Nevie, čo a ako

Nie každá žena pozerá péčko a chce byť tou najlepšou v posteli. Niektoré sú neskúsené a fakt nevedia, čo a ako. Boja sa, že to neurobia dobre, nejako vám ublížia alebo budete o nej hovoriť, že to bola totálna nuda, a tak sa tomu radšej vyhýbajú. Síce to znie trošku sebecky, možno, ak jej to začnete robiť vy, zmení názor a odváži sa aj ona!

Foto: Facebook, Instagram