Kto nie je na sociálnej sieti, akoby ani nežil. A vedia to aj slávne babenky, ktoré o svojich verných fanúšikov bojujú najlepšie, ako môžu – veď zvodným fotkám polonahých krások nikto neodolá! Pozreli sme sa teda na zúbok (či skôr na Instagram) tým najvychytenejším československým blond hviezdam Daniele Peštovej, Taťáne Kuchařovej, Simone Krainovej, Dare Rolins a Silvii Kucherenko. Ktorá z nich vyšla z boja víťazne?Daniela Peštová – 118 000 sledovateľov

Záujem o krásnu českú modelku neutícha, hoci jej už ťahá na päťdesiatku! 46-ročná manželka speváka Paľa Haberu je stále kus a musíme povedať, že nikdy nepôsobila lacno ako poniektoré jej kolegyne. Svoju tvár nestratila ani rokmi v brandži a lídrovi skupiny Team môžeme len tíško závidieť!

Daniela Peštová manželka Paľa Haberu

 

Taťána Kuchařová – 200 000 sledovateľov

Miss World 2006 Taťána Kuchařová vždy na seba vedela upútať pozornosť a darí sa jej to aj po vyše desiatich rokoch od víťazstva vo svetovej súťaži krásy. Jej dlhé štíhly nohy by chcel doma nejeden chlap, no, žiaľ, už nejaký ten rôčik patria hudobníkovi Ondřejovi Brzobohatému. Musíme ale povedať, že fotky bez Ondru sa nám páčia viac!

Miss World Taťána Kuchařová

Simona Krainová – 302 000 sledovateľov

Simona je prirodzene krásna žena, čoho si je plne vedomá. Nemá potrebu odhaľovať sa za každú cenu, no napriek tomu sa nejaký ten zadoček na jej profile z času na čas objaví. V kombinácii s jej dlhou blond hrivou a krásnymi štíhlymi nohami je to potecha pre oko. Napriek tomu si v našom prieskume odnáša bronzovú priečku.

Sexi modelka Simona Krainová

Dara Rolins – 351 000 sledovateľov

Slávne modelky v počte instagramových priaznivcov predbehla popová diva Dara Rolins. Tá to so svojimi fanúšikmi vie, o čom svedčí nielen množstvo jej sledovateľov, ale aj početná základňa na Facebooku. TOP postava, široký úsmev a sem-tam aj trochu obnaženého tela robí zo speváčky jednu z najsledovanejších česko-slovenských osobností. Na víťazstvo to však nestačí…

popová diva Dara Rolins

Silvia Kucherenko – 485 000 sledovateľov

Milovaná aj zatracovaná – to je Silvia Kucherenko, ktorá patrí medzi najväčšie slovenské provokatérky. Na ľudí to však zrejme funguje, pretože z ringu s ostatnými blond kráskami vychádza s rukami nad hlavou – jej profil na Instagrame sleduje neuveriteľných 485 000 sledovateľov, čo z nej robí jednoznačnú víťazku v celom česko-slovenskom virtuálnom blond priestore.

Zdroj: Manmagazin.sk | Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)