Dnes ráno sa uskutočnil zápas, ktorého sa nevedel dočkať celý svet. Do ringu sa proti sebe postavili už dva roky dôchodkujúca legenda boxu Floyd Mayweather a úradujúci šampión zmiešaných bojových umení Conor McGregor!Po dychberúcich desiatich kolách zvíťazil technickým K.O. Floyd Mayweather, ktorý ale výkon svojho súpera nezabudol šťavnato okomentovať slovami šokujúcimi celý svet. Pre Mayweathera toto víťazstvo znamenalo neuveriteľnú 50. výhru, pričom všetko nasvedčuje tomu, že sa po tomto zápase definitívne poberie do boxerského dôchodku.

Ani jeden z aktérov fightu storočia však nemá čo ľutovať a verte, že zisky, ktoré za tento zápas chalani zinkasovali, sú astronomické. Floyd Mayweather si na svoj účet pripíše viac ako 400 000 000 dolárov, čo je v prepočte neskutočných 14 000 000 $ za každú minútu zápasu. Na psí tridsiatok rozhodne nevyjde ani Connor McGregor, ktorý si zo zápasu odniesol solídnych 150 000 000 dolárov!

Zdroj/Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!