Je jedno, o aký vzťah sa jedná, lebo vieme, že kombinácií je veľa – manželstvo, partnerstvo, priateľstvo… existuje mnoho druhov fungovania dvoch ľudí. Keď sa však dostanete do bodu, kedy je vo vzťahu akosi mŕtvo a vášeň sa ozýva akurát tak zo susedného bytu, je načase vysúkať si rukávy a pustiť sa do práce. Do práce, ktorá prinesie spokojnosť pre obe strany.

 

Pozornosti počas celého roka, ktoré nestoja ani cent alebo len pár centov

Takmer všetky ženy snívajú (aj keď sa mnohé  tvária, že nie) o iniciatíve svojich partnerov, ktorou im dokážu, že na ne myslia a vážia si ich. Niekedy stačí aj málo, kvietok (len ho netreba kradnúť z cintorína, existujú aj iné možnosti ako ho zohnať zadarmo), malá sladkosť (nie pre ženu, ktorá celý život chudne), pohladenie (len nie vtedy, keď si trhá obočie alebo holí nohy, aby náhodou nedošlo k úrazu), bozk (ale až po vyčistení zubov)…

Pozornosti, ktoré už urobia malý vánok v peňaženke

Okrem drobných prejavov náklonnosti je v rámci zvýšenia intenzity vášne u svojej nežnej polovičky dobré sem-tam trochu siahnuť do peňaženky a zaplatiť nejakú tú lepšiu večeru alebo príjemné posedenie pri pohári dobrého vína či piva (lebo aj nežné ženy milujú pivo a nielen to citrónové, pomarančové, mätové a podobne), popritom sa s ňou rozprávať, žiadostivo na ňu pozerať (na ňu, nie na tú prsnatú blondínku pri vedľajšom stole) alebo ju jemne poštekliť pod stolom, ako to často vidieť vo filmoch.

Pozornosti, ktoré urobia riadny prievan na bankovom konte alebo aj nie

Nakoniec tu máme väčšie pozornosti, ktoré by sme mohli zhrnúť na skôr takú jednorazovú záležitosť počas roka. Každému je určite jasné, že hovoríme o dovolenke. Nemusí to byť nevyhnutne pri mori (i keď je to asi najlepšia voľba). Romantický pobyt plný vášne sa dá prežiť aj na chate v krásnom prostredí slovenskej prírody. Aké prostredie má žena najradšej by mal vedieť každý chlap a ak to nevie, jeho vzťah k nej je zrejme veľmi povrchný.

Úspech overený

Každý, kto tieto malé triky praktizuje vie, že majú želaný efekt. Vyžadujú síce trochu obety a vyššie náklady, ale týždeň plný romantiky, povoľnosti a uvoľnenia je na nezaplatenie. Ešte treba dodať, že každá žena je iná a nie na každú platia tieto menšie či väčšie triky, no zaručene je to dobrý recept na väčšiu polovicu, povedzme, normálnych žien. Otázka je, ako ale definovať normálnu ženu? :)

Foto: goodwp.com