Jasmina Alagič patrí medzi najsledovanejšie ženy slovenského i českého šoubiznisu. Sympatická kráska nedávno obrazne povedané zvalcovala Instagram, keď pridala odvážnejšiu foto a získala už 35 tisíc lajkov za 5 hodín. 

Nekradnite nám fotky. Takýmto heslom sa preslávil slovenský raper Rytmus po tom, čo viaceré médiá vo veľkom písali o každej jeho fotke s priateľkou Jasminou Alagič. My si dovolíme túto prosbu prominentného páru vypočuť a žiadne fotky z ich účtov na Instagrame teda nepoužijeme. Ako mužský magazín však cítime povinnosť upozorniť našich čitateľov na extrémne úspešnú snímku, ktorú jedna z najkrajších žien v našom šoubiznsie nedávno zverejnila.

Jasmina Alagič pridala na svoj profil na Instagrame jedinečnú foto. Nechala sa zvečniť v mori a pochopiteľne bola odetá iba v plavkách. Nevieme, či je to tým, že Jasmina nezvykne takéto fotky zdieľať alebo je to jednoducho kvalitou záberu, každopádne jej príspevok dostal za prvých 5 hodín od zverejnenia už 35 tisíc lajkov, čo je skutočne impozantné číslo. Link na fotku nájdete nižšie.

Spomínanú fotku Jasminy nájdete na jej Instagrame – TU

Foto: YouTube