A, hľa! Máme tu jednu z ďalších nadržaných učiteliek, ktorú keď svrbila mušlička, vyriešila to pomocou svojich žiakov. Jessie Lorene Golineová (25) z amerického Arkansasu skončila vo väzbe po tom, čo sa na verejnosť prevalili informácie, že si to rozdávala so svojimi dospievajúcimi študentmi.Jessie Lorene Goline, už bývalá učiteľka zo strednej školy v Arkansase, sa objavila na súde kvôli obvineniu zo se*u so štyrmi študentmi. S dvomi to údajne mala robiť v jednu noc, pričom iba jeden z celej štvorice mal 18 rokov. Vyšetrovatelia tvrdia, že nadržaná učiteľka komunikovala so žiakmi prostredníctvom internetu. Jeden zo študentov uviedol, že mu Jessie napísala a požiadala ho, aby prišiel do jej bytu, kde mali pohlavný styk.

Jessie Lorene Goline s manželom

Ďalší študent vypovedal, že ho učiteľka vyzdvihla po škole a odviezla do svojho bytu, kde si to rozdali až dvakrát. Ďalej prezradil, že neskôr mal prísť na byt aj štvrtý žiak z tej istej školy, ktorý štátnej polícii v Arkansase tvrdil, že mu Jessie poslala erotickú správu s fotografiou v spodnom prádle a textom, že s ním chce mať se*, ale je až príliš mladý.

Keď sa všetko prevalilo, pani učiteľka putovala do väzby, odkiaľ však bola na kauciu vo výške 5 000 dolárov prepustená na slobodu. 31. októbra ju čaká súd. Ak by ju uznal za vinnú, v chládku by si mohla posedieť od 10 do 40 rokov.

Jessie Lorene Goline s manželom

Zdroj|Foto: Scallywagandvagabond.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.