Americká speváčka Miley Cyrus sa z milého dievčaťa hrajúceho v seriáli Hannah Montana neskôr stala škandalóznou osobnosťou. Dnes je už trošku krotkejšia, ale nedávno svojich mužských followerov potešila fotkou, na ktorej odhaľuje dekolt!

Miley Cyrus sa narodila 23. novembra 1992 v štáte Tennessee, USA. Už od detstva bola hviezdou na hereckej i speváckej úrovni, ale neskôr ňou sláva poriadna zamávala a pútala viac pozornosti škandálmi, než filmami či hudbou. V súčasnosti už opäť žije kľudnejším spôsobom života, ale americká kráska, ktorú na Instagrame sleduje viac ako 82 miliónov ľudí, nedávno odhalila to, čo by mal vidieť iba jej milenec. Svojim followerom ponúkla takmer detailný pohľad do svojho výstrihu. Provokatívna snímka získala už necelé 2 milióny lajkov. Dostane srdiečko aj od vás?

Miley Cyrus

Spomínanú fotku nájdete –TU–

Foto: Instagram/Mileycyrus, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D