Ostatný 19. týždeň bol zaujímavý, preto sme sa vám rozhodli priniesť súhrn toho najlepšieho :)

Najskôr sme bleskovo zabudli na Váhostav kvôli hokeju a frivolne sme tak dovolili, nech nás okrádajú ďalej, pretože hokej, hokej, hokej. Kto si myslel, že Slovensko bude žiť hokejom, ak budeme vyhrávať, mal by si poopraviť zmýšľanie – žije to ešte viac práve preto, lebo hráme hovno. A tak sme sa ako národ sústredili na to, čo Vujtek dovrzal, prečo sa Kopecký nehodí ani ako kapitán malého člna a či Tatar nemal radšej obchodovať s vlastnou tatarskou omáčkou. Agónia v priamom prenose. Teraz kašľať na okrádanie detí, hokej je No1. Chlieb a hry, Machiavelli by mal radosť. Ale aby sme nekrivdili, šašo Pellegrini v Kollárovom saku to v Ostrave trošičku nevychytal.

Tiež sme si moc nevšímali iné „fópa“ a totiž Hranatého, ktorý nám v Moskve spolu s Aligátorom alias Becherom zo stovežatej spravil super reklamu. EÚ sa môže pýšiť, že má medzi sebou dvoch machrov, ktorým je oveľa jasnejšie „jako sa skutočne na východe majú veci, ku*va, nie asi!“. Medzi osobnosťami sa ukázal aj John Rayback (tentokrát však bez Eriky v torte), ale zase chýbal Obelix. Ktohovie prečo, Cirkus Maximus je šuvix.

Udiali sa však aj pozitívnejšie veci. Napríklad vlci – prišli (piati), položili bukét, spravili pár fotiek a poďho naspäť do Lotyšska či odkiaľ z matere prišli… Fajná akcia, v živote sme nevideli početnejšie zhromaždenie gangu motorkárov. Ono totiž vždy, keď niečo organizuje štát, tak to logicky ani nemôže dopadnúť inak (rozumej „dobre“). V Rusku sa doteraz nepoučili a vyhodnotia to ako baľšyj uspech. Putin sa proste vie tešiť aj z maličkostí. V šoubiznise sa neudialo nič, Sklovská sa s novou verziou hymny nevytasila (chválatebepane…) a Kukura pokrstil selfieknižku. Máme aj svetový unikát – z neba nám na zem žuchlo lietajúce auto, ale nie je čo vyšetrovať, keďže sa nikomu nič nestalo, fasa (bol pilot na toalete?).

Pre tých jedincov, ktorý majú problém so svojím vekom, je na nete novým hitom appka, ktorá ukáže koľkože rokov máte, či skôr, mali by ste mať. Úžasný a naozaj svieži nápad, odporúčame do každého baru. Tesco dostalo od Jahňiatka pokutu jeden melón za pár starých uhoriek, čo znamená, že ak to takto pôjde ďalej, angláni si zbalia fidlátka, vrátia sa na ostrov a vyserú sa na túto časť sveta a my si budeme kupovať drahšie rajčiny, pretože bude menej konkurencie. Fajn počin. Komunisti nikdy neprestanú prekvapovať svet. Inak by sme sa nudili. Elon z Tesly odprezentoval novú chalupu na baterky a tie sa hneď všetky vypredali. Kapitalisti tiež vedia prekvapiť. Len trochu inak. Prekvapil aj Ronaldo, na charitu v Nepále daroval v úplnej tajnosti 7 miliónov eur. Až taká tajnosť to ale nebola. No dobre, ale dal, či…? Keď už sme pri ňom, tak v prvom kole Real prehral a Barca vyhrala. Redakčného psa sme tento týždeň konečne odčervili. Nepoďakoval. Zdá sa, že je všetko, ako má byť. Čus o týždeň.

Autor: Felix