Nedávna časť relácie Zámena manželiek z dielne televízie Nova rozdelila spoločnosť na dva tábory diskutujúcich. Prvá menej početná skupina ľudí sa manželstva 17-ročnej Ivy a 45-ročného Mariana zastáva, zatiaľ čo tá druhá by ich najradšej videla od seba, prípadne na psychiatrickom liečení. Po rozhovore, ktorý s dvojicou viedol portál Extra.cz, sa celá situácia ešte zhoršila, nakoľko v ňom kontroverzný párik prezradil pár šokujúcich informácií, najmä o svojom spoločnom pohlavnom styku.



Mladá mamička Ivana sa priznala, že prvýkrát spala s mužom, keď mala len neuveriteľných 11 rokov. Za takéto skoré se*uálne skúsenosti vraj môže jej nezvládateľné správanie a alkohol, ktorému už od útleho veku holdovala. Kto ju však odpanil, neozrejmila.

Marian na otázky týkajúce sa ich intímneho života odpovedal stroho, no nakoniec dodal, že k prvým posteľným radovánkam došlo až potom, ako Ivana dovŕšila vek 15 rokov, pretože na tom trval. Či sú jeho slová naozaj pravdivé alebo to povedal účelovo kvôli možnému trestnému postihu, sa už nedozvieme.

Ivana a Marian

Zdroj: Extra.cz | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.