Slovenská raperka Sima nepatrí k ženám, ktoré by sa prezentovali vyzývavými fotkami. Pred pár dňami urobila výnimku a pridala snímku v plavkách. Zjavne sa dočkala aj negatívnej odozvy a speváčka zareagovala. Zverejnila ďalší záber v plavkách a napísala k nemu odkaz, ktorý by si mal prečítať každý muž i žena. Za prvú hodinu do zverejnenia dostala už 16 tisíc srdiečok!

Sima, celým menom Simona Hegerová, je už pomaly ale isto stálicou našej hudobnej scény. Začínala v projekte Podzemgang a preslávila ju pesnička s Egom On je len kamarát. Prvotný úspech ale nebol nič v porovnaní s tým, čo ńastalo po vydaní jej debutového albumu Femina. Tísicky dievčat i žien sa stotožnili s jej názormi a hudbou, pričom niektoré songy si radi vypočujú aj chlapi.

Nedávno Sima vydala svoj druhý album s názvom Podľa seba a všetko nasvedčuje tomu, že ten sa úspechom debutovej Femine minimálne vyrovná. Len tento víkend uzrel svetlo sveta jej najnovší videoklip s názvom Anonym Mood, na ktorom hosťoval člen skupiny DMS a jeden z TOP raperov na Slovensku, Separ.

Sima feat. Separ – Anonym Mood (prod. SkinnyTom)

Ako sme už spomínali v úvode, Sima sa prezentuje najmä svojou hudbou a nie lacnými vyzývavými fotečkami. Posledné dni však trávi v Ázii a pri tejto príležitosti pridala po dhšom čase snímku, na ktorej ukázala viac, než obvykle. My v redakcii sme sa zhodli, že vyzerá naozaj fantasticky, ale zjavne nie všetci muži mali podobný názor.

Sima sa teda rozhodla poslať veľavravný odkaz všetkým chlapom, ktorí dehonestujú a hejtujú postavu jej, alebo už akejkoľvek inej baby. Za prvú hodinu od zverejnenia príspevku dostala už 16 tisíc srdiečok a s jej názorom sa stotožňujeme aj my. Veríme, že aj každý jeden z vás.

Sima vyjadrenie

„Čítala som si nejaké komentiky a musím sa sem vyjadriť, pretože AJ KEĎ dnes už to so mnou vôbec NIČ nerobí, BOLI časy, keď som z toho bola dosť smutná… Vďakabohu, že v 22 rokoch to CHÁPEM a môžem “ŽIŤ ŠŤASTNE AŽ DO SMRTI” 😂🥂 Niektorí chlapci sú proste zaostalí a ženské telo ešte naživo nevideli, videli ho asi iba v po*ne a preto ešte nevedia, že každé ženské telo je ÚPLNE INÉ – presne tak ako aj každé mužské telo je iné… Neuvedomujú si, že vyčítať žene, že nemá prsia, je to isté, ako keby žena chlapovi vyčítala, že má minicverničku v trenkách… Sú to veci, ktoré dostávame dané, za ktoré nemôžeme… preto každý má možnosť výberu svojho partnera, ale nikto by ti nemal vyčítať niečo, s čím sa narodíš….“

„Nemá to nič spoločné s tým, že “vyjadriš svoj názor”, lebo mňa napríklad vôbec ten názor nezaujíma a jediné, čo mi tým povieš je, že ako ďaleko je tvoja výchova 🥳 Všetky negatívne komenty ohľadom toho beriem ako primitivizmus a nevyspelosť 🤷🏼‍♀️😁, lebo rozumný vyspelý chlap nemá potrebu svojim presvedčením a preferenciou dod*bávať, ale namiesto toho si vyberie takú ženu, ktorá sa mu páči 🥂🦹🏼‍♀️ Preto ma takéto komenty absolútne nehnevajú a nemôžu ma zraniť. Mám chlapa, ktorý je úplne inde, než tí nevyspeli 16-roční komentujuci chlapci, ktorí sa po takomto komentovaní ešte odvážia čudovať nad tým, že prečo si ženy väčšinou hľadajú starších mužov 🤦🏼‍♀️ Posielam všetkým gentlemanom kopu poďakovaní, úprimne sa teším že svoj “rod” udržiavate a že svojich synov vychovávate s úctou k ženám 💐✨ Všetkým mojim hejterom, či primitívnym komentátorom môjho poprsia, posielam veľa lásky a same srdiečka💛💜💙😂😂😂 No a prečo to píšem? Lebo nikto ti nemá právo určovať, ako máš vyzerať, či čo máš robiť so svojim telom, JEDINE TY SAMA / SÁM!“

Fotku Simy v plavkách nájdete –TU–

Foto: Instaram/SimonaHegerova | Video: YouTube