Povedzme si to na rovinu! Pred pár desaťročiami by sme také čosi vôbec nemuseli riešiť. Život bol jednoduchší. Dnešný svet je však oveľa krutejší a z nejakého nám neznámeho dôvodu sa ženy rozhodli, že ich nároky na nás mužov budú neudržateľne rásť. Práve preto prinášame jednoduché a overené tipy, vďaka ktorým vám tie mršky s ľahkosťou podľahnú.

1) Používajte každý deň krém na tvár s ochranou pred UVA/UVB žiarením, s ochranným faktorom aspoň SPF 15. Pomôže vám bojovať proti vráskam a budete vyzerať mlado.

 Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

2) Prehodnoťte svoje stravovanie a skúste zdravší životný štýl. Jedzte viac bielkovín, zeleniny, ovocia, celozrnných potravín a obmedzte spracované produkty. Neodporúčame ani údené a vyprážané jedlo. Kontrolujte si kalórie.

3) Pri chôdzi sa vystrite. Cvičte svaly na chrbte a počas dňa si pripomínajte, aby ste správne držali telo. Možno to vyznie ako lacná rada, ale vedzte, že správne držanie tela ženám naznačuje dobrú fyzickú kondíciu, ktorá ich priťahuje.

4) Začnite cvičiť. Pozor. Nemyslíme teraz nejakú fitness mániu. Spočiatku zľahka, 1 hodinu maximálne 3-krát do týždňa. Vytvorte si rutinu, nemusíte hneď posilňovať, choďte, bežte, bicyklujte, možností máte kopu.

5) Nezabúdajte na svoju intelektuálnu kondíciu. Prečítajte každý mesiac aspoň 1 knihu. Rozšírite si obzory, zlepšíte vyjadrovanie a na rande sa môžete poľahky vyhnúť trápnemu tichu.

6) Ženy mimoriadne priťahuje empatia. Nemusí sa z vás automaticky stať matka Tereza, ale môžete sa viac zaujímať o pocity, problémy, motivácie a životné okolnosti iných. Vyplatí sa to.

7) Buďte sebaistý. “Ale ako, veď ja nie som ten typ?” Jednoducho to predstierajte, tak ako veľká väčšina ostatných. Nacvičte si vlažný úsmev, tvárte sa, že ste v pohode. Časom to zvládnete ako profík.

8) Vždy, keď idete von, hoc len do obchodu na chleba, mali by ste sa obliecť, ako keby ste išli na schôdzku so ženou svojich snov. Oblečte sa vždy o trochu lepšie, ako si daná situácia vyžaduje, ale nepreháňajte.

9) Dbajte na svoje topánky. Možno je načase tenisky odložiť a skúsiť niečo pre dospelých. Kúpte si ich drahšie a poriadne sa o ne starajte. Z dlhodobého hľadiska sa to oplatí.

10) Pravidelne používajte antiperspirant/deodorant. Nájdite si kolínsku, ktorá vám ide, a majte ju na sebe každý deň. V priebehu času si vás ženy začnú spájať s vôňou tejto kolínskej. Plus pre vás.

11) Nepríjemný zápach z úst je váš úhlavný nepriateľ! Toto naozaj nepodceňujte. Väčšina baktérií sa totiž nenachádza na zuboch, ale na jazyku. So zubnou kefkou si teda pravidelne vyčistite aj jazyk. Mimochodom, podľa žien je najviac odpudivý zápach cigariet.

12) Ponožky musia ladiť s nohavicami. Preboha, deravé ponožky okamžite vyhoďte. To platí aj pre staré a fľakaté. Fuj!

13) Keď sa s vami rozpráva, tak ju pozorne počúvajte. Chápeme, že je to niekedy nadľudský výkon, ale odmena stojí za to. Pozorný chlap je atraktívny chlap. Jednoduchá rovnica, ktorá vám vylepší vaše celkové skóre.

14) Čistota je celkovo dôležitá, preto nezabúdajte ani na uši. Ušiská musia byť čisté tip top. Neverili by sme, že niekedy napíšeme takúto vetu, ale: Chlpaté uši vám nerobia dobrú reklamu, majte to, prosím, na pamäti a sem-tam to skráťte.

15) V tomto prípade je dobré mať drzú a úprimnú sestru. Keď pôjdete najbližšie nakupovať oblečenie, vezmite ju so sebou, aby vám poskytla svieži a hlavne úprimný názor na to, ako vyzeráte. Ak sestru nemáte, nájdite si brutálne úprimnú osobu.

Zdroj: maxim.com | Foto: YouTube.com | pexels.com