Kabáty a zimné veci – už je to tu!  Elegantný kabát vyzerá veľmi dobre a pritom nás super zahreje. Dlhý kabát je vhodné nosiť k obleku alebo saku. Ale nie som proti ani keď si ho zladíte k rifliam. Aj v tomto podaní tu stále zostáva kus elegancie. Bunda je vhodná k športovému outfitu a teraz sa nosia najmä bundy s aplikáciou kožušiny vo viacerých variantoch.

Prvý outfit je veľmi hravý. Hnedý kvalitný kabát vám udrie ako prvý do očí. Hnedá je naozaj výborná farba, s ktorou sa dá všeličo kombinovať. Čižmy sú taktiež zaujímavé svojou netradičnou farbou a materiálom. Najviac sa mi páči čiapka, ktorá dodáva elegantnému štýlu nádych pouličnosti.

Ďalší outfit mi príde prehnaný. Celkovo je to prekombinovaný. Kárované sako s červenou kravatou a k tomu modré nohavice s modrými ponožkami a hnedými topánkami s materiálom, aký sa mi tu vôbec nesedí. Rovnako sa mi v k tomuto outfitu nehodí ani kabát.

Opäť pekný kabát, kvalitný sveter, elegantné nohavice – celé dobre. Štýlová čiapka a okuliare outfit to len podčiarkujú.

Tenký kabát skôr na jeseň, ale cez teplé zimné dni sa dá vynosiť spolu s teplým svetrom – ako vidíme aj s rolákom. Totálne štýlové sú roztrhané rifle, ktorých sa doteraz niektorí chlapi boja, nemajú na nich odvahu a ja nechápem, prečo. Ak máte takéto rifle v skrini, čo určite áno, o štýl budete mať postarané.