Zima je už nenávratne tu a nám nezostáva nič iné iba sa zakutrať do najteplejších mikíin, vianočných svetrov, teplých búnd a štýlových šálov. Šál je nielenže veľká štýlová vec, ale aj perfektne zahreje. 

Prvý outfit môžeme nazvať aj modrým outfitom. Prevažuje tu tmavomodrá, ktorá vyzerá elegantne. Celkovo sa outfit skladá z trojdielneho obleku ako sú nohavice, košeľa, vesta a sako. Outfit je doplnený o klobúk v tej istej farbe, ktorý chválim a taktiež s okuliarmi to vyzerá perfektne a imidžovo. Ďalší doplnok je veľmi hrejivý šál a prehodený cez krk, pôsobí celkovo dobre. Len tie topánky mi nejako nesedia, vymenila by som ich za lakovky alebo mokasíny.

Druhý outfit pôsobí veľmi zimne a teplo. Poriadny teplý kabát a pod ním taktiež trojdielný oblek. Veľký šál s výraznými vzormi vyzerá nápadito a príjemne teplo. Mne sa takéto podanie outfitu páči.

Tretí outfit je o niečo športovejší. Sako v kombinácií s riflami a opäť so štýlovým pekným šálom, ktorý dodáva celému outfitu štýl aj s ostatnými doplnkami.

Posledný outfit tiež dobrý! Jednoduché rifle štýlová koženka a doplnky. Nie je tu čo vytknúť, treba sa len inšpirovať.