Nudia vás hrané filmy? Vyrazte do sviatočných ulíc a sledujte reálne scenáre, ktoré vám komickým spôsobom pripomenú tie najväčšie filmové trháky.

 

Hviezdne vojny

Predvianočné nákupy jedla vrcholia. Pred supermarketom už hodinu pred otváračkou škrípu brzdy nadupaných Škodoviek a Lád zo širokého okolia. Päť minút do rozdrapenia dverí, drsná bitka o košíky, následná besná jazda za vytúženou obživou. A pozor! Záverečný dôchodcovský súboj na život a na smrť o posledný kus o desať centov zlacnenej majonézy. Ale netreba sa báť. Všetko šťastne končí zlynčovaním panej za pokladňou, že jej všetko trvá a že cena ananásu nesedí s tou na cenovke v oddelení, ktoré nemá na starosti. Veselé Vianoce.

besnenie v obchode

Vykúpenie z väznice Shawshank

Dráma o mužovi, ktorý sa omylom dostal do dámskeho oddelenia obchodu s oblečením. Príbeh jeho dlhej a strastiplnej cesty von, počas ktorej na neho číhajú tie najzákernejšie protivníčky v podobe bezohľadných a odevmi zaslepených nákupných maniačok. Vzduchom lietajú topy a sukne najrôznejších značiek a v rade na skúšobné kabínky by sa dalo napätie priam krájať.

Rýchlo a zbesilo

Pri hľadaní parkovacieho miesta v nákupnom centre.

Most špiónov

Táto akčná komédia vzniká po nadmernej konzumácii zemiakového šalátu či iných vianočných dobrôt, ktoré spôsobujú plynatosť. Ak sa viac takýchto vianočných gurmánov stretne pri vypúšťaní vetrov na moste počas prechádzky, máme o zápletku postarané.

Podfuck

Tento film už od detstva vídava asi opakovane každý aj v reálnom živote. Je to presne ten pocit, keď si namiesto vytúženej veci nájdete pod stromčekom ponožky, pyžamo či sveter.

Harry Potter

Tínedžerský horor mladého čarodejníka, ktorý sa snaží vykúzliť s vreckovým od rodičov vianočný darček pre svoju nevďačnú, rozmaznanú a materiálne zameranú priateľku, ktorej dokáže urobiť radosť iba najnovší chytrý jablčný telefón.

Sedem statočných

Dobrodružný príbeh o neuveriteľnej guráži siedmich manželov, ktorí sa nebojácne rozhodli, že si spolu na Štedrý deň cez obed vyjdu na pivo.

Three happy friends drinking beer

Statočné srdce

Príbeh podľa skutočnej udalosti o odvážnom SBSkárovi, ktorý sa chystá otvoriť dvere nákupného centra päť minút pred začiatkom prvého veľkého povianočného výpredaju.

Matrix

Čaká ťa veľké rozhodnutie, vybrať si modrú pilulku, ktorá symbolizuje to, že to nebudeš cez sviatky preháňať a budeš sa snažiť jesť ako kedykoľvek inokedy cez rok alebo si zvoliť červenú pilulku a nakotiť si dva taniere hríbovice či kapustnice, kýbeľ šalátu so štyrmi rybami hneď na štedrovečernú večeru, ako dezert k tomu pol plechu vianočných zákuskov a v tomto trende pokračovať až do Nového roka.

Tanec s vlkmi

Thriller o tom, čo vás môže čakať, ak pod vplyvom na Štefana vysedávate po studených chodníkoch.

Terminátor 2: Deň zúčtovania

Deň, v ktorý si uvedomíme, koľko sme predrbali peňazí cez sviatky.

A na koniec Schindlerov zoznam

Zoznam drastických novoročných predsavzatí, ktorých splnenie by nezvládol ani Batman so Supermanom dokopy.

Foto: Youtube