Štýlovo do práce sa dá ísť aj takto. Prinášam  niekoľko zaujímavých outfitov, ktoré majú naozaj šťavu. Ako užitočný a štýlový doplnok sú rôzne tašky alebo obaly na váš tablet alebo papiere. Nájdete ich v rôznych materiáloch a farbách. Nehanbite sa nosiť rôzne štýlové tašky. Doba sa mení a aj mužom sa zídu tašky do ruky, nehovoríme o kabelkách páni! 

Opäť do očí bijúce nohavice s kvetinkovým vzorom, ktoré sú tento rok veľmi populárne. Košeľa má príjemný vzhľad vďaka tomu, že dotvára ako keby jednu líniu s nohavicami, čo dobre ladí. Vesta tento outfit trošku bije, celkovo by som ju možno vynechala.

Tento outfit vyzerá naozaj pracovne. Sivé elegantné nohavice, modrá košeľa s výraznou kravatou dodávajú šťavu. Ak si všimnete, kravata je zladená s vytŕčajúcimi ponožkami a to zámerne! Tento pán chcel ukázať, ako sa vie s módou zahrať a vyzerať stále dobre.

Na tomto outfite sa mi najviac zapáčila hneď tá taška. Má príjemný vzhľad čiernobielych vzorov. Celkový outfit je“ black and white“, čo sa bude nosiť stále.

Opäť kvetinkové nohavice, ale nie už tak výrazné a opäť s peknou snehobielou košeľou. Dlhé sako alebo až kabát vyzerá úplne dokonalo.