Nájsť si dobrú či ideálnu ženu nie je v týchto dňoch vôbec jednoduché. Špeciálne v dobe, kedy sa naše nežné pohlavie prepracovalo k právu voliť či k právu zakladať si rôzne spolky – tie kuchárske sú fajn, skôr mám na mysli tie feministické. Stále však máme my, muži, šancu. Tam vonku ešte behajú tie dobré kúsky, aj keď nie vždy je ľahké ich nájsť a “uloviť”. Povedzme si teda ako na to.Vytvoril som pre vás zoznam žien a ich povahové vlastnosti, ktoré vyčaria iskričku v očiach každého dobrého chlapa.

1. Slečna Zlatá

Slečna Zlatá je žena pozitívna, žije svoj život, je vždy dobre naladená a je vám nablízku. Je úplne prirodzená bez jedinej falošnej kostičky v jej tele.

Vždy sa teší, keď vás uvidí a vy sa tešíte vždy, keď s ňou môžete stráviť trochu času. Slečny Zlaté väčšinou nerandia s nikým, takže dostať sa k nim môže byť dosť ťažké. Ale ak si nájdete jednu takú, nepúšťajte ju z rúk. Je to totiž skutočný poklad.

zen

2. Slečna Rovnocenná

Táto žena je skutočná feministka. Ale nie tá, ktorá nenávidí mužov alebo tie pseudofeministky, ktoré si myslia, že rovnocennosť znamená – “Požadujem rovnaké práva a rovnaký plat, ale muž musí aj tak platiť za mňa.”

Slečny Rovnocenné veria a vedia, že partnerský vzťah by mal byť 50/50 a sú viac ako ochotné znášať polovicu zodpovednosti či nákladov na spolužitie. Len preto, lebo je to podľa nich tá správna vec, ktorú treba spraviť.

3. Slečna Se*uálna

Tak na túto Slečnu potrebujete obrovské šťastie! Slečna Se*uálna miluje mužov a miluje se*. A nerobí okolo neho žiadnu vedu či drahoty. Nepredáva ho, nepoužíva se* ako nástroj na manipuláciu mužov. Jednoducho po ňom prirodzene túži.

Slečna Se*uálna nerieši reči typu “nymfomanka”, ktorá trpí psychickými problémami. Nerieši ani ten ženský sociálny tréning, že treba dodržiavať vaginálny pôst pre akési vyššie dobro.

Z tohto dôvodu ju väčšina žien nemá rado, pretože odovzdáva chlapom “zadarmo” túto silnú ženskú zbraň. Ale my, muži, milujeme jej slobodu a úprimnosť ohľadom jej se*uálneho apetítu. Veľmi ojedinelý kúsok, za ktorým by som osobne šiel aj na kraj sveta.

typy žien

4. Slečna Najlepšia kamarátka

Veľmi podobná Slečne Zlatej, Slečna Najlepšia kamarátka je ďalšia radosť, ktorú si treba vážiť. Je to typ ženy, s ktorou si maximálne rozumiete, robíte veci spoločne a rozprávate sa o všetkom otvorene.

Stačí vám s ňou stráviť 5 minút a myslíte si, že ju poznáte celý život. Je vždy na vašej strane, smeje sa vašim vtipom, zavolá vám len, aby vám povedala “ahoj”, pretože jej prirodzene chýbate. Je skvelé tráviť s ňou len tak čas.

Chcem vás ale varovať, so Slečnou Najlepšou kamarátkou treba opatrne, pretože ak ju chcete, musíte na ňu už od prvého dňa pôsobiť príťažlivým a se*uálnym dojmom a dať jej chrobáka do hlavy, že nebudete “len kamaráti”. Je totiž pre ňu potom takmer nemožné dostať túto predstavu z jej hlavy.

5. Slečna Priama

Toto je typ ženy, ktorá vie, ako s vami komunikovať. So Slečnou Priamou neexistujú žiadne hry, neočakáva, že muž bude čítať jej myšlienky. Žiadne divné správanie či nasledovanie rád pre ženy z dámskych magazínov.

Slečna priama zdvihne telefón a zavolá vám, či spolu niečo nepodniknete. Spraví presne to, čo povie – teda žiadne poviem toto a spravím opak. Pri nej aspoň budete presne vedieť, na čom ste a nikdy nebudete musieť stráviť hodiny premýšľaním nad tým, ako by ste si interpretovali alebo analyzovali jej správanie či slová.

sexi pár, slečna pravá, ako nájsť tú pravú, 11 typov žien

6. Slečna Nezávislá

Toto je skvelý typ ženy, ktorú by ste si mali nájsť, ak nemáte veľa času na investíciu do vzťahu alebo ste typ chlapa, ktorý potrebuje veľa priestoru sám pre seba (a svoje ego).

Slečna Nezávislá má svoj vlastný život a rada ide svojim vlastným smerom. Je to typ ženy, ktorá chce muža, ale nepotrebuje ho vo svojom živote. A určite nehľadá muža, ktorý vyrieši všetky jej problémy. Ona sa nesťažuje, keď jej veci nevychádzajú.

7. Slečna Lojálna

Slečna Lojálna vás nikdy s nikým nepodvedie a nebude ani vyhľadávať nejaký “lepší ideál”. Keď idete spolu von, nebude pozerať po chlapoch a nebude reagovať na ich primitívne hlášky, ale bude sa venovať len vám, mužovi jej života.

Je skvelé ju mať pri sebe, keď vám veci v živote veľmi nevychádzajú. Takáto žena je skutočná podpora.

dvojic

8. Slečna Neuponáhľaná

Veľa žien sa naháňa za tým, aby sa už-už vydali. Slečna Neuponáhľaná však do tejto kategórie nespadá. Je jednoducho rada, že s vami môže byť. Nedostanete žiadne otázky typu – “Kam náš vzťah smeruje?” alebo nenápadné rozhovory o vašej budúcnosti či prechádzanie popri výkladoch so snubnými prsteňmi.

Určite sa aj ona jedného dňa vydať chce, ale vôbec sa do toho nehrnie. Myslí si, že ak sa to má stať, tak sa to stane prirodzene.

9. Slečna Osobnosť

Slečnu Osobnosť sa oplatí nájsť. Pravdepodobne nevyhrá prvú cenu v súťaži krásy (možno druhú), ale jej inteligencia, osobnosť a iskrivá prítomnosť oslnia každú miestnosť a priťahujú ľudí ako magnet.

Je zmierená s tým, aká je a pozná svoje dobré aj zlé stránky, čo môže povedať aj o vás. Nepotrebuje neustálu pozornosť a masírovanie svojho ega, má dosť sebadôvery.

Jej charizmatická osobnosť akokoľvek prekonáva chybičky krásy a byť s ňou je prosto skvelé.

Ak sa aj vy chcete stať Mužom Osobnosť, prečítajte si ďalšie moje články na manmagazin.sk >>> TU

10. Slečna Nenáročná na údržbu

Najvzácnejšia z najvzácnejších, pretože Slečna Nenáročná na údržbu je atypická žena modernej doby. Absolútne jej nezáleží na tom, koľko zarábate alebo čím sa živíte. Má vás rada kvôli vám a nie kvôli tomu, čo z vás môže mať.

Miesto vás dokonca veľmi ochotne a rada zaplatí večeru. Ak si takúto ženu raz nájdete, držte sa jej ako kliešť, pretože je to skutočný poklad dneška!

11. Slečna Pravá

Veľa chlapov si vyberie ženu, ktorá vyzerá ako dokonalá trofej, čím si zvyšujú svoj sociálny status medzi ostatnými mužmi a vyvažujú si tým vnútorné neistoty.

To je síce všetko pekné, ale keď si dokážete nájsť ženu, ktorá vás bude jednoducho robiť šťastným nezávisle od toho, ako vyzerá, aká je stará a čo robí (alebo čo si o nej myslia iní chlapi), potom ste túto “hru o lepšiu ženu” určite vyhrali.

Vaša ideálna žena je tam niekde vonku

Musím však smutne povedať, že tieto typy žien sa v dnešnej dobe stávajú veľmi ojedinelým úkazom. Takže ak si svoju ideálnu ženu nájdete, musíš konať rýchlo, pretože každý iný chlap bude chcieť presne to isté.

Keď budete mať toto na pamäti a budete mať oči otvorené, je možné, že práve vy budete tým šťastlivcom! ;)

PS: Pripravil som pre vás špeciálny dokument: 23 zdrojov, nástrojov a inšpirácií na budovanie vašej hodnoty a sebavedomia. Sú to moje osobné tipy, ako sa posúvať ďalej a ako na sebe pracovať a byť pravý chlap, ktorý prirodzene priťahuje ženy. Zdarma na stiahnutie TU.

Tento článok vám priniesol blog akozbalit.sk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Autor blogu akozbalit.sk. Najväčší možný guru na balenie dievčat na Slovensku. Dokonca sa tým živí a môžete sa prihlásiť na jeho prednášky alebo sledovať online video kurzy.