Mnoho mužov sa už popálilo na tom, že ich vyvolená síce spĺňala všetky atribúty krásy, ale v hlavičke akoby mala vzduchoprázdno. Preto je treba vedieť rozlíšiť, či tá vaša je už skutočná žena, alebo sa zahadzujete s nevyspelým deckom.Dievčatá vyžadujú pozornosť, ženy rešpekt

Zatiaľ čo dievča urobí všetko pre to, aby sa za ňou otočilo čo najviac chlapov, pravá žena vie, že najhlavnejší je rešpekt, ktorý jej muži preukazujú.

Ženy sú nezávislé

Dievčatá žijú v domnienke, že im každý musí vo všetkom pomáhať a vyjsť v ústrety. Ženy si poradia samé.

Dievčatá si myslia, že vedia všetko

Zatiaľ, čo si ženy vážia každú príležitosť naučiť sa opäť niečo nové.

giphy

Ženy poznajú svoje limity

Ísť na diskotéku a už na parkovisku zbadať váľajúce sa dievčatá spité pod obraz boží, nie je nič neobvyklé. Ženy vedia, koľko znesú.

Dievčatá zaujímajú najmä ich kamarátky

Ženy dobre vedia, že čo je dôležité pre vás, má byť aj pre ne. Preto nenamietajú, ak im navrhnete spoznať vašich priateľov či rodinu. A už vôbec sa neriadia každou stupídnou radou svojich kamošiek.

Ženy nepridávajú všetko na sociálne siete

Je síce pekné, že dievčatá majú potrebu chváliť sa všetkým na Facebook-u, ale pravá žena nepridáva na internet polonahé fotky len kvôli virtuálnym palcom hore.

Dievčatá sa správajú ako princezné, ženy ako kráľovné

Na základe toho, že sa pred nevyspelým dievčaťom otvoria dvere v nákupnom centre samé od seba, tak si myslí, že je princeznička. Chceli by mať všetko a hneď. Správna žena vie, že to dobré príde vďaka vynaloženému úsiliu.

Ženy vám neklamú

Zato dievčatá vám klamú neustále a ešte sa z vás kvôli tomu vysmievajú pred kamarátkami.

Dievčatá sa nechávajú baliť, ženy zvádzajú

Dievča vás vie ohúriť iba svojím telom. Žena poskytne príjemnú spoločnosť tak, že sa budete tešiť na každé ďalšie stretnutie. Nemyslíme iba v posteli.

Žena s vami počíta na celý život, dievča len na chvíľu

Žena zamení vo svojom slovníku slovo ja za my. Všetko čo plánuje, plánuje vo dvojici. Dievča vás má ako prestupnú jazdu pred lepším cieľom, ktorý chce dosiahnuť. Keď dostane, čo chcela, vaše miesto nahradí iný.

Foto: giphy.com, pixabay.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš K
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.