Myslíte si, že len my sa obzeráme po ženách? Veru nie, aj ony sa obzerajú po nás. Samozrejme, nie po každom, ale my vieme, ktorých desať vecí si na mužoch všímajú najviac!1. Oblek

Áno, aj u nás “obal predáva”. A i keď má oblek pravdepodobne každý z nás (minimálne ten zo stužkovej), bežne ho nosia väčšinou len manažéri či muži pracujúci na vyššej pozícii. Avšak chlap v obleku pôsobí na ženu atraktívnejšie, zrelšie a finančne zabezpečenejšie.

2. Košeľa s vyhrnutými rukávmi

Ak oblek nie je váš šialok kávy, nezúfajte. Stačí si dať košeľu a po lakte si gangstersky vykasať rukávy. Ženy uvidia vaše pevné ruky a ich predstavivosť ihneď zafunguje: “Čo sa skrýva ďalej, má riadny biceps, vypracovanú hruď?” Dámy majú jednoducho slabosť na pánske predlaktia.

3. Emócie a slzy

Vraví sa, že muži nemôžu plakať. Opak je však pravdou. Chlap, ktorý prejaví svoju emóciu a vypadne mu aj slzička, je pre nežnejšie pohlavie oveľa viac príťažlivejší. Aj muž je len človek a ak žena vidí, že mu môže pomôcť, cíti sa sebavedomejšie. Samozrejme, netreba byť plačkom a plakať pri každej situácii.

4. Láska ku zvieratám

Ak sa na rande zjavíte s malým roztomilým šteniatkom či mačičkou, určite nič nepokazíte. Ale len v prípade, ak dotyčná dáma nemá alergiu na domáce zvieratá. Väčšina z nich ich však miluje a pocit, že jej môžete “patriť” obaja, je pre ňu fascinujúci. Navyše, ak má muž nejaké to zvieratko, o ktoré sa aj sám stará, hovorí to o jeho zodpovednosti a dobrosrdečnosti.

5. Gentleman, lichotník

Ak budete pozorný a dáme napríklad odsuniete stoličku, aby si sadla, alebo jej podržíte dvere, aby mohla bezpečne prejsť, bude to možno vnímať ako niečo nezvyčajné, čo nerobí každý. Navyše, ak ju pochválite, že dobre vyzerá, alebo si všimnete nový účes či nejaký módny doplnok, bude z vás namäkko.

6. Tanečník

Ženy si rady vyhodia z kopýtka napríklad aj na takom plese či oslave. Obyčajné natriasanie sa je tiež po pár pohárikoch tvrdého dobrá zábava, no každá čaká, že ku nej pristúpi poriadny tanečník. Ak ju uchopíte do svojich rúk a budete ju viesť, bude to pre ňu obrovský zážitok. Nezabúdajte, že vy ste ten, ktorý pri tanci vedie a ona sa vám len musí poddať. Ak zapojíte aj trochu vášne, môžete skončiť úplne niekde inde ako len na parkete.

7. Láska k deťom

Ak si na spoločný výlet požičiate dieťa od kamaráta, žena bude sledovať každý váš pohyb. Bude vnímať to, ako sa oň staráte, ako s ním komunikujete, vďaka čomu zistí, aký budete otec. Určite to pohne jej citmi a bude vám naklonená ešte viac. ;)

8. Dobrý kamarát

Pre niekoho to môže znieť ako paradox, no je to tak. Ak žena vidí, že máte dobrého kamaráta, ktorému ste pripravený pomôcť, je to znak, že sa na vás môže spoľahnúť. Tu si ale treba určiť hranicu, kedy je to pomoc kamarátovi, ktorá ženu emotívne chytí, a kedy ide o pomoc na úkor vzťahu. Ak ste radšej s kamarátom ako s ňou, je to už prvý krok k zlej ceste a možno rozpadu celého vzťahu.

9. Vyšportovaná postava

Samozrejme, nezabudli sme ani na dobré telo. Každá sa rada pozrie na pevné ruky, vymakanú postavu či tehličky na bruchu. Pripomeňme však, že najnovšie výskumy ukazujú, že ženám sa páči aj malé pivné bruško. Ak však dbáte o svoj výzor, navštevujete posilku alebo si len tak zacvičíte doma, určite tým nemôžete nič pokaziť.

10. Berte život s humor, smejte sa

Každý má svoje problémy či trápenia. Aby sa s vami žena cítila dobre, musíte ju vedieť rozosmiať. Byť empatický je len časť toho, čo vaša polovička vyžaduje. Musíte byť jej oporou, ale zároveň aj šašom, princom, otcom, jednoducho človekom, na ktorého sa môže obrátiť s tým, že vie, že jej pomôžete. A to najdôležitejšie je, aby ste jej vždy dokázali vyčarovať úsmev na perách.

A prekvapenie na záver:

11. Okuliare

Muži s okuliarmi sú pre ženy príťažlivejší. Okuliare vyvolávajú pocit, že človek je inteligentný, sčítaný, múdry, jednoducho zrelší. Okrem toho, značná časť žien považuje okuliare za sexy doplnok mužského outfitu.

Zdroj: onofficial.eu | Foto: attractive-men.com, mapleroyals.com, giphy.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomas Po
Klasický typ mladého chlapa, ktorý sa zaujíma o šport, ženy a peniaze. Rád si vypijem dobre vychladené pivko s partiou správnych ľudí, s ktorými pokecám s a naučím sa novým veciam, pozberám nové názory na určité veci a spravím si vlastný úsudok.