Aj keď Halloween nie je celkom naša tradičná vec, halloweenske party stoja za to. Kde inde by sme našli pokope toľko povoľných žien vo vyzývavých kostýmoch? No ak teda chcete zabodovať na takejto party a neviete, čo na seba, dáme vám 10 tipov na jednoduchý kostým, ktorému žiadna neodolá.

1.Christian Grey

Obtiažnosť: 2

Kun*olap: 10

Ak ste mali tú česť vidieť tento filmový skvost“, asi ste si všimli, že každá baba ide nechať na tom celkom podivnom típkovi oči. No troška tajomstva a dobrý oblek vedia urobiť svoje. Ak však chcete skúsiť kostým 50 odtieňov šedej ako na druhej fotke, veľa úspechov!

2.James Bond

Obtiažnosť: 3

Kun*olap: 9

James Bond je istota. Pokiaľ chcete nabaliť, čo najviac žien, je jasné, že tomuto nevedia odolať. A nepotrebujete nič iné len dobre padnúci oblek a hračkársku zbraň. Mimochodom, dobre padnúci oblek neznamená ten, čo máte ešte od maturity a visel na vás ako na vešiaku.

3.Superman

Obtiažnosť: 4

Kun*olap: 8

Ak máte doma tričko Superman, ani neváhajte. V jednoduchosti je krása, práve preto má tento kostým svoje čaro. Trocha začešte vlasy a ostatné príde.

4.Indiana Jones

Obtiažnosť: 6

Kun*olap: 7

Tento kostým síce nebude až tak jednoduchý, ale za to kvalitne účinný. Bez klobúka to však nebude ono. Harrison Ford si za nás už tvrdú prácu odmakal a baby vedia, že s ním bude celkom horúco.

5.Danny Zuko

Obtiažnosť: 6

Kun*olap: 6

Ak máte doma koženku a trocha gélu, nie je problém urobiť zo seba Dannyho z Pomády. Úspech zaručený!

6.V ako Vendeta

Obtiažnosť: 3

Kun*olap: 5

Túto masku pozná skoro každý a dá sa kúpiť ozaj všade. Ak sa nerozhodnete pre tento jednoduchý kostým, aspoň si pozrite tento geniálny film. Stojí fakt za to!

7.Joker

Obtiažnosť: 6

Kun*olap: 4

Joker je celkom populárny kostým už pár rokov. Jednoduché riešenie pokiaľ sa nebojíte trocha si napatlať na tvár farby. Baby žerú zlých chlapov, tak s týmto fakt nič nestratíte!

8.Walter White

Obtiažnosť: 1

Kun*olap: 3

Perníkový tatko alias Walter White je nápad na kostým za milión. Hlavne ak máte holú hlavu. A vrecko s múkou. Plus košeľa a spodky, ak viete, že na party bude fakt horúco…

9.Mike Meyers

Obtiažnosť: 3

Kun*olap: 2

Mike Meyers rozhodne má nejaké to čaro, pokiaľ ženskú chcete zbaliť celkom anonymne a aby v podstate netušila, s kým má tu česť. Treba skúsiť.

10.Forrest Gump

Obtiažnosť: 4

Kun*olap: 1

Ak ste za toho vtipného, skúste to na Forresta. Odporúčame však skôr jeho podobu v košeli, ako tú bežeckú. Občas prihoďte niečo o čokoláde a bonboniére. Výsledok je istý.

Foto: Instagram, Pixabay.com