Z pohľadu žien! Muži ste neodolateľní v krásnych elegantných košeliach s dobre uliatymi nohavicami a peknými topánkami. Nebráňte sa elegancií, pretože je to vysoko príťažlivé pre ženské oko a stačí tak málo. Zájsť naozaj do akéhokoľvek obchodu a nájsť tam obyčajnú bledomodrú alebo akúkoľvek dobre vyzerajúcu košeľu, ktorú zladíte s akýmikoľvek nohavicami. Na vrch ešte nejaké sako a môžete ísť, kde je treba.

Prvý outfit je síce veľmi jednoduchý, ale zato pekný. Modrá košeľa so vzorom a na vrch sivé teplákové sako. Hrá to spolu dobre! Obyčajné nohavice a jednoduché topánky nič nepokazia.

Tu vidíme príklad elegancie a športu v jednom outfite. Pokojne vybehnite von v saku s vysoko elegantnou kravatou a najdrahšími manžetovými gombíkmi. Potom to celé zabite od pása dolu s riflami a teniskami. Pretože to vyzerá perfektne a má to tak byť. Nebojte sa kombinácií!

Opäť v jednoduchosti je krása. Na tomto outfite sa mi najviac páčia mokasíny so strapcami. Dodávajú outfitu celkovy vkus a niečo napovedia aj o ich majiteľovi. Ďalej sa mi páči sako, pôsobí ako keby bolo s denimu.

Tento outfit je čistá elegancia. Snehobiele nohavice, košeľa a sako najvyššej kvality. Všetko je ako má byť, každá jedná niť sedí, kde má. Veľmi vkusný outfit bez zbytočných vecí.