Naraziť na obľúbenú celebritu, to je celoživotným snom mnohých fanúšikov. Okamžite vyťahujete telefón a cvaknete dve – tri selfie, nech to vidia aj všetci na Facebooku. Avšak v tom emocionálnom okamihu si možno vôbec neuvedomíte, že nakoniec budete len na smiech!

Predstavte si situáciu, že sa len tak prechádzate po vašom obľúbenom nákupnom centre, keď tu zrazu zbadáte TÚ celebritu, ktorú ste zatiaľ len tajne špehovali na Instagrame. Zrýchli sa vám pulz, možno aj zarosia okuliare, a ani sa nenazdáte a už žobrete kočku o pár spoločných selfíčok. Kopec filtrov plus chytľavý popisok, ako tento večer žúrujete so Zuzanou Plačkovou a post, ktorý vytrie zrak všetkým hejterom, je na svete! Len keby… to naozaj tá Zuzana bola! A to, že nie je, odhalí prvý kamoš, ktorý si spraví pre istotu aj printscreen (keby ste tú “trapošinu” chceli zo svojho profilu náhodou rýchlo vymazať).

Presne takéto situácie sa prihodili ľuďom na nasledujúcich fotografiách. Zo zážitku, že práve stretli svoje idoly, boli zrejme riadne vykoľajení. Len tak sa dá vysvetliť, že si ani neuvedomili, že sa fotia s obyčajnými ľuďmi z ulice.:D

1. Bruno Mars

bruno mars dvojník

2. Peter Dinklage

fotka s dvojníkom

3. Hulk Hogan

dvojníci slávnych

4. Ed Sheeran

dvojníci slávnych

5. Drake

dvojníci slávnych

6. Tom Cruise

dvojníci slávnych

7. Prezident Bush

dvojníci slávnych

8. Steve Jobsdvojníci slávnych

9. Reese Witherspoon

dvojníci slávnych

10. Maisie Williams

dvojníci slávnych

Zdroj: viralthread.com | Foto: Instagram, Facebook, Snapchat