Sú dva druhy mužov – tí, ktorí svojej priateľke/milenke/manželke robia orál radi a tí, ktorí to neznášajú. Možno ešte existuje podskupina tých, ktorým je to jedno. Ženy však orál milujú a toto je 10 dôvodov, prečo by ste to partnerke mali robiť jazykom!1. Chce to!

Možno vám to nepovie na rovinu, pretože nechce vyzerať nadržaná a zúfalá. Ale určite to chce. Každá žena to chce.

2. Zvýšite tým jej sebavedomie

Ak jej to robiť nezvyknete, môže sa cítiť neistá a domnievať sa, že s jej vagínou nie je niečo v poriadku. Pokiaľ jej to budete robiť pravidelne, bude sebavedomá a uvoľnená, čo znamená, že aj skôr dosiahne orgazmus.

3. Oplatí vám to rovnakou kartou

Čím viac dávate, tým viac dostanete. Táto múdrosť platí aj v orálnom s*xe. Ak ste gentleman a spravíte jej to dole bez toho, aby vás predtým požiadala, je pravdepodobné, že ona si pred vás na oplátku kľakne na kolená a spraví vám to tiež.

4. Budete v jej očiach hrdina

Nanešťastie pre ženy, existujú chlapi, ktorí svojim priateľkám robiť orál odmietajú. Toto ženské nešťastie je však vaším šťastím. Chlapi, ktorí to nežnému pohlaviu ústami robia (teda vy), vyzerajú vďaka ostatným odporcom orálu v očiach žien skvele. A ak to s jazykom viete dobre, ste pre ňu dar z nebies. A možno to rozpovie aj všetkým svojim priateľkám. ;)

5. Bude ešte častejšie nadržaná

Ak s vami nikdy nedosiahne orgazmus, s*x s vami proste chcieť nebude. Ak však vie, že vy jej ten orgazmus doprajete, bude nadržaná oveľa častejšie. A skvelým kľúčom k jej spokojnosti bude váš jazyk.

6. Tréning robí majstra

Čím častejšie budete načúvať jej slastnému stonaniu, tým lepšie pochopíte, ako to má naozaj rada. Orál je pre niektorých chlapov možno komplikovaný, no akonáhle už na to prídete, váš jazyk bude pre ňu posvätný.

7. Ona si to zaslúži!

Zamyslite sa, ako často vám to ona robí ústami, keď má svoje dni. A presne preto je rad na vás, aby ste jej to oplatili. Ak ak vám to tak často nerobí, určite si na vás často zajazdí, zatiaľ čo vy len ležíte. A ak nerobí ani to, tak jej to spravte už len preto, že sa tam dole oholila!

8. Budete si pripadať atraktívnejšie

Viete, čo je vzrušujúce? Predstava, že máte tú moc doviesť ženu k orgazmu. Pocit, že vy ste dôvodom jej zvíjania sa v kŕči a slastného stonania. Nielen ona sa bude cítiť lepšie, ale aj vy.

9. Nemali by ste si všetku zábavu užiť iba vy

Nie je fér dosiahnuť všetky orgazmy, zatiaľ čo jej potreby zostanú neuspokojené. A keďže mnohé ženy majú problém dosiahnuť vrchol pri klasickom pohlavnom styku, radosť by ste jej mali dopriať aspoň jazykom.

10. Je to vaša priateľka!

Milujete ju a chcete ju vidieť šťastnú. A aj toto je jedna z možností, ako to docieliť. Veď taký dobrý orál nikdy nie je zlý!

Zdroj: 9gag.com | Foto: Depositphotos.com, Giphy.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).