Ženatí chlapi zvyknú stále dookola omieľať, ako je ich manželský život perfektný, že ich žena je zároveň ich najlepším kamošom, ako sú spokojní atď. Na druhej strane ženáči málokedy hovoria o svojom s*xuálnom živote. Prečo asi… Na to existujú dve možné odpovede – buď žiadny nemajú, alebo ak majú, nestojí za zmienku a vtedy si niektorí z nich občas odbehnú k prostitútke. Skôr ako sa vy všetci bojovníci za monogamiu do nás pustíte, prečítajte si desať dôvodov, pre ktoré možno zmeníte názor.

Orál je prvotriedny

Čaro nie je v tom, že tá slečna, ktorej ste zaplatili, by so svojím jazykom vedela nejaké super kúsky, alebo že jej ho vsuniete po bránicu. Tým základným, respektíve najviac dôležitým dôvodom, prečo je orál od profesionálky šialene dobrý, je to, že oňho nikdy nemusíte doslova žobrať, doprosovať sa, čakať na výročie alebo narodeniny, prípadne ísť na to štýlom “niečo za niečo”.

Nepriťahuje vás? Nevyzerá podľa vašich predstáv? Žiaden problém!

Skúste svojej manželke či dlhoročnej frajerke povedať, že vás nepriťahuje, vyzerá skutočne zle a vy na ňu nemáte chuť… Ako by to asi dopadlo? Nám napadá slovo džihád. Teraz si to vezmite z tej druhej strany. Nepáči sa vám, že na internete mala vaša zaplatená pipka fotky spred 15 rokov a v skutočnosti vyzerá ako strašidlo? Najhoršie, čo sa môže stať, je, že sa jednoducho otočíte a zaplatíte si inú, vám viac vyhovujúcu.

Pravidlo “najprv vaša polovička, potom vy” tu stráca akýkoľvek zmysel

Ak ste vo svojom vzťahu aspoň trocha pozorný, možno ste si všimli takú záležitosť, že aj vaša partnerka by bola rada uspokojená. Keďže nechcete byť v posteli za nemehlo, tak máte o starosť navyše. Pri radodajke za peniaze niečo také nehrozí. Stále je to o vás a o vašom uspokojení. Veď ako sa vraví: “Náš zákazník, náš pán”.

Riziko je vzrušujúce

Povedzme, že ste už spravili obrovskú chybu, keď ste sa oženili. Nič sa nebojte, pretože rozdať si to s prostitútkou je stokrát riskantnejšie. Zakázané ovocie chutí najlepšie, ak k tomu pridáme ešte pocit z toho, že raz pri tom budete prichytený… málo čo je vzrušujúcejšie. Je to ako droga, nebudete vedieť prestať.

Trojka je úplne reálna

Nechceme hneď povedať, že sa to v manželstve nedá. Mizivé percento šťastlivcov sa ožení s ideálnou ženou, ktorej nerobí problém pozvať k vám do spálne aj krásnu kamarátku, ale to sú tie výnimky potvrdzujúce pravidlo – monogamia je monogamia. So šlapkou je to jednoduchšie. Chcete trojku? Určite sa nájde kolegynka, ochotná za finančný príspevok ísť s vami do trojky.

Skúsenosti

O mužoch vraj platí, že nejde o veľkosť, ale o vaše skúsenosti a techniku, čo môže byť celkom reálne aj pravda. Prečo by to potom nemalo platiť aj opačne? Zamyslime sa spolu: Aké povinnosti majú štetky? Vyzerať k svetu, byť vo forme a šu*ať. Po istom čase to ide človeku od ruky (ruka je v tomto prípade dosť nepresná časť tela, ale dajme tomu) a zlepšuje sa. Preto je vysoko pravdepodobné, že profesionálka vie podať podstatne kvalitnejší výkon ako vaša ženička, ktorá mala na strednej jedného, na vysokej jedného a potom vás.

Je to vždy vzrušujúce

Prostitúcia je práca, že? Ako v každej inej práci sa zamestnanci po istom čase začnú nudiť. Aby sa nenudili, vymýšľajú zlepšováky, rôzne vychytávky, prosto si chcú svoje zamestnanie spríjemniť. Rozumiete? Niekto si ale chce spríjemniť prácu vašim nástrojom. Okrem toho máte na výber z obrovskej ponuky. Každá je iná, vždy je to iné, vždy je to vzrušujúce. Avšak čo je vzrušujúce na tom, keď po prebudení vidíte stále ten istý ksicht? :D

Môžete vyskúšať netradičné a nové veci

V podstate neexistuje dôvod, pre ktorý by s vami manželka mala chcieť vyskúšať niečo nové, napríklad polohy, hračky, miesta… Načo? Veď prsteň už má, vec je vybavená. Teoreticky vám to môže vyhovovať, ak ste lenivý chlapík, ktorý nemá rád zmeny. Lenže ak do tejto kategórie nepatríte, je pre vás oveľa lepšie vydať sa cestou platenej zábavy, kde si budete môcť vybrať a vyskúšať bohatý sortiment radovánok.

Žiadna pretvárka

Prostitútky skutočne nezaujíma, či máte rád psov alebo mačky, či chcete mať deti, či ste ctižiadostivý, úprimný, sebavedomý, o áno, ešte so zmyslom pre humor. Lenže vaše polovičky si na všetky tieto veci potrpia. Ste cynik, ktorý neznáša decká? Skúste sa s tým priznať svojej mladučkej manželke, schválne či vám ešte dá. Pobehličku zaujímajú len vaše eurá (OK, toto možno platí aj o manželkách, ale viete, ako to myslíme).

Nepotrebujete únikovú stratégiu

Dohodnete si stretnutie, zaplatíte, zasuniete, pozdravíte, hotovo. Nebude vám vypisovať, nebude stalkovať váš Facebook, nemusíte vymýšľať výhovorky, nemusíte jej znova zavolať. Nemusíte nič. Ide o čistú jazdu bez emócií a zbytočných záväzkov.

Zdroj | Foto: pixabay.com