Prečo si každodenný život nespestriť nejakými praktickými a zároveň originálnymi gadgetmi :)?

Tetris budík

Ak ste milovníci tetrisu, tento skvelý budík vám rozhodne nemôže chýbať! Tetris kocky padajú, čísla sa skladajú a keď sa doskladajú na stanovený čas, poteší vás typická tetris melódia, ktorá sa po minútke vypne. Sledujte video pod QR kódom.

– cena od 13 €

tetrisclock1XXL ploskačka

Ploskačka je povinnou výbavou každého správneho Slováka. No aby ste náhodou v krízovej situácií nezistili, že je prázdna, zadovážte si túto, trošku väčšiu. Do vrecka ju síce nezmestíte, ale mať pri sebe 1,9 litra svojho obľúbeného alkoholu je dosť silná motivácia.

– cena od 17 €

mega-ploskacka-xxl-2l-387

Osuška „Reserved“

Leto sa blíži a pláže či kúpaliská sa pomaly začnú plniť. No vy sa o svoje miesto rozhodne báť nemusíte. S imidžovou osuškou s nápisom „Reserved“ vám vaše miesto nikto neobsadí, jedine ak nejaký recesista. Dostupné v čiernej aj bielej farbe.

– cena od 12 €

osuska-reserve_15878_2V tme svietiaci toaletný papier

Toaleťáky s motívom 100 € alebo ostnatým drôtom či sudoku tajničkou dávno poznáme. No za vyskúšanie rozhodne stojí aj tento fosforeskujúci toaletný papier. Baterky, našťastie, nie sú potrebné. Je jemný, plne funkčný a štýlovo si s ním vytriete…

– cena od 4 €

svietiaci-toaletny-papier

Hodiny v štýle Salvadora Dalího

Milovníci umenia si prídu na svoje. Polo-roztečené (no celkom pevné!) hodiny ako od slávneho maliara Salvadora Dalího sa budú na vašej stene vynímať. Nájdete rôzne druhy, dokonca také, ktoré si len „prevesíte“ cez okraj poličky. Aj keď sa do umenia nevyznáte, môžete pôsobiť ako fajnšmeker.

– cena od 15 €

dali_hodinySkákacie topánky

Nový druh adrenalínovej zábavy prichádza so skákacími topánkami. Navyše je to celkom makačka, takže pol hodinka skákania pokojne nahradí jeden deň driny vo fitku alebo niekoľko kilometrov jazdy na bicykli.

– cena od 180 €

skakacie-topanky-action-par